reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Heeeej :) :) :)
Wróciłam właśnie z USG, lekarz potwierdził, że przezierność jest w porządku, kości nosowe widoczne, pokazywał mi obie rączki i nózki z paluszkami. Buziaka Dzidziusia też pokazywał :)
Maleństwo spało, a lekarz wytelepał mnie za brzuch i mówi: Budzić się, mama patrzy!!! :) Bobas zaczął fikać, machać rączką.
Z USG wyszło 12w1d, z om mam 12w2d i Dzidzia ma 51,5mm. Lekarz powiedział, że to ok. Chociaż po Waszych wymiarach, to moje jest malusie!!
Aaa i powiedział, że na 75% będzie DZIEWCZYNKA. Super :)
Moja tez dziewczynka na 80 % i rowno w 12tc0d w om i wedlug usg miala 5.34 wiec ida prawie tak samo:)Moze dziewczynki tak maja ze sa troche mniejsze?Nie martw sie wymiarami:)Jak widzisz sa podobne:)
PS.jaka masz przeziernosc podana?U nas to 1.2
Dokladnie.A tym bardziej ze to ona pod wplywem dzieci podjęla decyzję a nie sama.Ladny mi autorytet

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dadzi - no tak, racja :) ważne, ze rośnie :)
Jagi - w czwartel lekarz mi mowil, ze 0.6mm, dzisiaj na NFZ lekarz powiedzial, że od razu widać przezierność jest prawidłowa i nie podał dokladnie. Natomiastw opisie USG jest naapisane przezierność ponizej 2mm.

W sumie jeżeli chodzii o płeć to się ucieszyłam, bo ogólnie zależało mi tylko na tym, a by było zdrowe. No, ale gdzieś tam w głębi duszy chciałam dziewczynkę. Natomiast mój TŻ cały czas mówił do brzuszka "córeczko" i mówił, że musi byc córka :) wymarzył chyba nam córeczkę :)
 
mój mąż mówi do brzucha Kazik :) Mimo, że jakoś ja już sama skłaniam się ku dziewczynce, Łukasz dalej ma nadzieje na syna, wymarzonego syna. No, jeszcze nic nie wiadomo, lekarz nic wczoraj nie widział, nawet specjalnie nie patrzył, powiedział, że płeć określi na połówkowym.
 
dadzi, to może Twój mąż wymarzy Wam Synka :)

Za godzinę znów idę do przychodni, tym razem będę miała robione echo serca. Mam nadzieję, że wyjdzie w porządku :)
 
Naomi przykro mi;/

Jagi trzymam kciuki &&&&
Blondi gratki udanej wuzyty kolejna dziewczynka!!! Ja miałam przeziarnistość 1,5
Gosam głupia ta nauczycielka.
Moja była tak przesadzana bo grzeczna i od 1 klasy z łobuzami teraz na początku też co rusz był taki tydzień ze 4 razy była przesadzana aż w końcu siadła z dziewczynką w pierwszej ławce przy Pani. A moja jest taka delikatna, wrażliwa i wogóle cicha zę to super miejsce tymbardziej że rozmawiałam tydzień wczesniej z nauczycielka że jest taka a nie inna. No i przyszła matematyka mają z inna panią podeszła dziewczynka że ona chce tam siedziec a moja jak pokorne ciele poszła sama siedziedziec do innej ławki. I nie mówiła mi o tym tylko mojej siostrze bo traktuje ją nie jak cioce tylko przyjaciółkę. Not o się wkurw... poszłam do wychowawczyni i powiedziałam że mi się to nie podoba przyznała mi racje zapytała sie gdzie ona chce siedziec powiedziałąm że przy Pani jest idealne miejsce obiecała mi że zastrzeże sobie że na innych lekcjach samowolnie nie mogą zmieniać sobie miejsc że jak ona ich usadzi tak ma być
 
Ostatnia edycja:
Mi do dnia porodu lekarze mówili ze strasznie mała ta dziewczynka , fakt dużego brzucha nie miałam bo jak w 30 tyg ciąży położna wzięła mnie na KTG to mi mówi ze do czego ona podłączyć to urządzenie bo brzucha nie ma :) i USG robiło mi z 3 lekarzy i wszyscy mówili ze drobna dziewczynka ze max 3 kg się urodzi a tu wyskoczyła 3520 wiec mała nie była

Dziewczyny pytanie mam z innej beczki , czy może ktoś wie
wysłałam do Bartka córki sandały do reklamacji bo się rozleciały, Bartek odmówił reklamacji ze niby je wyprałam co nie miało miejsca, odwołałam się od tej reklamacji i dziś jest równy miesiąc jak nie dostałam żadnej odpowiedzi i czy ktoś może wie czy w przyadku odwołania się od reklamacji też obejmuje to ze jeśli w ciągu 14 dni nie uzyskam odpowiedzi to reklamacja idzie na moja korzyść ??
 
Mi do dnia porodu lekarze mówili ze strasznie mała ta dziewczynka , fakt dużego brzucha nie miałam bo jak w 30 tyg ciąży położna wzięła mnie na KTG to mi mówi ze do czego ona podłączyć to urządzenie bo brzucha nie ma :) i USG robiło mi z 3 lekarzy i wszyscy mówili ze drobna dziewczynka ze max 3 kg się urodzi a tu wyskoczyła 3520 wiec mała nie była

Dziewczyny pytanie mam z innej beczki , czy może ktoś wie
wysłałam do Bartka córki sandały do reklamacji bo się rozleciały, Bartek odmówił reklamacji ze niby je wyprałam co nie miało miejsca, odwołałam się od tej reklamacji i dziś jest równy miesiąc jak nie dostałam żadnej odpowiedzi i czy ktoś może wie czy w przyadku odwołania się od reklamacji też obejmuje to ze jeśli w ciągu 14 dni nie uzyskam odpowiedzi to reklamacja idzie na moja korzyść ??
Ja tez sie odwoływalam ale nie pamietam ile mialam tez chyba 14 dni.Zadzwon do rzecznika praw konsumentow sa podane tel dla kazdego miasta.Ale jak jest 14 dni a nie ma odp to raczej jest uznana ale tez powinni poinformowac:)
Pamietam jak reklamowalam torbe w benettono to mi napisali ze raczki popekaly bo to torba na tzw okazje a nie ciezkie rzeczy nosic.Jakby do cholery do pracy jezdzila z ziemniakami w torbie:-/


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi do dnia porodu lekarze mówili ze strasznie mała ta dziewczynka , fakt dużego brzucha nie miałam bo jak w 30 tyg ciąży położna wzięła mnie na KTG to mi mówi ze do czego ona podłączyć to urządzenie bo brzucha nie ma :) i USG robiło mi z 3 lekarzy i wszyscy mówili ze drobna dziewczynka ze max 3 kg się urodzi a tu wyskoczyła 3520 wiec mała nie była

Dziewczyny pytanie mam z innej beczki , czy może ktoś wie
wysłałam do Bartka córki sandały do reklamacji bo się rozleciały, Bartek odmówił reklamacji ze niby je wyprałam co nie miało miejsca, odwołałam się od tej reklamacji i dziś jest równy miesiąc jak nie dostałam żadnej odpowiedzi i czy ktoś może wie czy w przyadku odwołania się od reklamacji też obejmuje to ze jeśli w ciągu 14 dni nie uzyskam odpowiedzi to reklamacja idzie na moja korzyść ??
Tego to nie jestem pewna jak jest z odwolaniem
Mi do dnia porodu lekarze mówili ze strasznie mała ta dziewczynka , fakt dużego brzucha nie miałam bo jak w 30 tyg ciąży położna wzięła mnie na KTG to mi mówi ze do czego ona podłączyć to urządzenie bo brzucha nie ma :) i USG robiło mi z 3 lekarzy i wszyscy mówili ze drobna dziewczynka ze max 3 kg się urodzi a tu wyskoczyła 3520 wiec mała nie była

Dziewczyny pytanie mam z innej beczki , czy może ktoś wie
wysłałam do Bartka córki sandały do reklamacji bo się rozleciały, Bartek odmówił reklamacji ze niby je wyprałam co nie miało miejsca, odwołałam się od tej reklamacji i dziś jest równy miesiąc jak nie dostałam żadnej odpowiedzi i czy ktoś może wie czy w przyadku odwołania się od reklamacji też obejmuje to ze jeśli w ciągu 14 dni nie uzyskam odpowiedzi to reklamacja idzie na moja korzyść ??
Z odwołaniem i jego rozpatrzenie jest tak że powinnaś dostać jakaś inf odnośnie ich ustosunkowania się do twojego odwołania. Jeśli przy złożeniu odwołania nie dostała takiej inf to zostało ci dzwonic i pytać. Ja miałam podobną sytuację w sizeerze. I po odwołaniu dali sobie tydzień na odpowiedź czy uwzględniają odwolanie. Ja to kazałam im przedstawić dowody na to że buty były prane, dowodów nie mieli więc zaakceptowali w końcu reklamacje.


Jagi trzymam kciuki

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry