reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Wlasnie, jak to jest z ta umowa? Rozumiem, ze do porodu. A co jesli nie zdazy dojechac? Moge zapytac jak to wyglada u Ciebie? Jesli nie chcesz to nie odpowiadaj :)
Jeszcze nie widziałam tej umowy, więc nie wiem jak dokładnie to wygląda, ale powiedziała mi, że płacę dopiero po porodzie, więc podejrzewam, że jak zacznę rodzić w innej miejscowości, nie będzie miejsc w szpitalu lub babeczka nie dojedzie, to zwyczajnie nie płacę. Tak mi się wydaje, ale dziś wieczorem będę wiedziała więcej, to mogę dać znać[emoji4]

A jeśli o cenę, to zależy jaka położna ceny tak od 2000 do 3000zł.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tymi bakteriami to się nie przejmuj tak bardzo... Też mi wychodziły i sie przestraszyłam. Lekarz powiedział, że bakterie mogą być z różnych źródeł. Zrobiłam posiew i wyszedł bakteriologicznie ujemny (choć w badaniu ogólnym bakterie były dość liczne). Ważne są leukocyty i tu faktycznie masz ich za dużo.
Z bakteriami na początku ciąży miałam podobnie. Posiew ujemny, a w ogólnym były.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze nie widziałam tej umowy, więc nie wiem jak dokładnie to wygląda, ale powiedziała mi, że płacę dopiero po porodzie, więc podejrzewam, że jak zacznę rodzić w innej miejscowości, nie będzie miejsc w szpitalu lub babeczka nie dojedzie, to zwyczajnie nie płacę. Tak mi się wydaje, ale dziś wieczorem będę wiedziała więcej, to mogę dać znać[emoji4]

A jeśli o cenę, to zależy jaka położna ceny tak od 2000 do 3000zł.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Looo, no to sie cenia....
 
reklama
Aaaa podobno na takie problemy moczowe dobry jest sok z pokrzywy i jeszcze hemoglobinę podnosi[emoji4] trzeba tylko patrzeć, żeby nie miał zawartości alkoholu. Zawsze można spytać się lekarza, czy możesz to przyjmować?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry