reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Akuku wow! To chyba szybko Ala załapała z tą kupą :) faktycznie może nawet niedługo pożegnacie pieluszki :)
Ja to nawet jeszcze mojej ani razu nie posadziłam na nocnik...
 
reklama
Cześć dziewczyny.

Akuku bystra ta Twoja Ala [emoji4]

Kasiol Anisen co u Was?

Natka a u Was kiedy w planie drugie? O ile w ogóle w planie?
Julka musi być super dziewczynka.

Moje dziewczyny codziennie dostarczają nam tyle radości coraz to więcej umiejętności posiadają... aż pięknie się patrzy jak tyle już potrafią.

Fakt czasami mamy gorsze dni ale już do opanowania...

Hanna i Laura ur.27.06.2016
36+1 tc
 
Akuku przyjdzie czas i na Emilka z odpieluchowaniem :)

Patuska u nas planów jako tako nie ma ;) znaczy nie zabezpieczamy się ale jakoś specjalnie nie planujemy. Zresztą ja dopiero drugą @ mam właśnie bo nadal karmię (co prawda tylko 3-4 razy na dobę ale jednak..). A pierwszy cykl ponad 40 dni i bezowulacyjny raczej także jak tak to ma wyglądać to i tak szans na drugie zbytnio nie mamy :)
A Wasze dziewczyny już 3 miesiące! Ale ten czas leci :) po takich maluchach najbardziej widać jak ciągle się uczą nowych umiejętności :) :) na pewno są przesłodkie! Ze zdrówkiem już obie w porządku? :)

Pozdrawiamy :*
 
Byliśmy w piątek u kardiologa i u Hani wszystkie ubytki się zamknęły. U Laury jest troszkę gorzej ale nie ma to wpływu na jej rozwój i późniejsze życie

Hanna i Laura ur.27.06.2016
36+1 tc
 
Patuska slodkie dziewczyny masz ;) jejku jak ja bym chciala znaczy kedys chcialam blizniaki ! Aaa ;)


Nie wiem czemu nie laduja mi sie zdjecia ?
 
hej
Patuś teraz trudny czas bo mogą zacząć sie ząbki no i pogoda nie rozpieszcza, my staramy się nie latać po sklepech/ skupiskach z Felkiem żeby się nie zaraził, tylko Kalina ze szkoły katar przynosi ale na razie udaje się nam opanować to w 2-3 dni ( chyba jest silniejszy od Kaliny w tym wieku) , a jakie są dziewczynki, fotek tez nie widzę:) są podobne do siebie? mają inne charakterki? my czekamy na bliźniaki w rodzinie ma byc parka:)
Natka teraz już na własniej skórze wiem ze plany planami a życie swoje, co ma być to będzie ,oby szczęśliwie:****
u nas galimatias, Kiki druga klasa wiecej nauki, do tego pianino i ping pong, basen... wiec trochę mam dość po wrześniu i październiku:) a do tego Fel mało śpi,złości się i dokazuje . Jest uroczy, zaczyna mówić,jak nalewam wode do kąpieli krzyczy PLIN, MAMA PLIN :) więc o płynie trudno zapomnieć:) jakoś tak szybko mi ten synek rośnie :) Tyśka twoja córa jest taka jak moja, zauważyłaś żeby była mniej chętna do poznawania, uczenia się? moja kiki zawsze chętna do wszystkiego jakaś rozczepana, 5 razy to samo powtarzam a ona na 6-tym zatrybi ( czytałam że to taki etap w rozwoju , ale dziwne to bardzo- a najlepsze że jest najlepszą uczennicą -a w domu nie myśli ) Akuku tez słysząłm że dziewczynki bystrzejsze, Kiki mówiła pełnymi zdaniami jak skończyła 20 miesiecy, Fel ma jeszcze troszkę do tego czasu ale bardzo się stara:)
 
Kasiol fajnie, że się odezwałaś :) super, że z dzieciakami dobrze wszystko, oby udawało się unikać przeziębień i choróbsk! I jak fajnie, że Felek już tak zaczyna gadać :) też czekam aż nam się Julka "rozkręci" bo na razie gada dużo ale wszystko po swojemu ;)

Ja też nie widzę żadnych zdjęć dziewczyny :)

U mnie jakaś jesienno-zimowa chandra się zaczyna chyba, ciągle zmęczona chodzę i ogólnie jakoś tak ... nijak ;) muszę też się do gina umówić na kontrolę bo cykle mi wariują. Fakt, że nadal karmię, no ale jednak wolałabym żeby mi się te cykle "normalne" zrobiły.

Buziaki :*
 
reklama
Hej ;)

Akuku - to rzeczywiscie ala szybko załapała ;) Super. Może to zmotywuje brata.

Kasiol - Aga zrobiła sie ostatnio bardzo nieuważna. Nie mysli ze cos moze byc niebezpieczne, ze czegos nie wolno itp.... Po 5 razy pyta dlaczego nie moze zrobic tego czy tamtego....... Ale w sensie rozumienia nauki i polecen to wszystko ok.

Pokaze wam moje dziewczyny:

Kasia: Zobacz media 718024
I obie gwiazdy: Zobacz media 718025
 
Do góry