reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

W poniedzialek dopiero, bo juz mowili, pieniazki musza sie zgadzac, ****## kraj..
Och znam to, mój ordynator też przetrzymuje 3 dobyby z NFZ pieniądze były.

I ty z taką szyjka leżysz? Moja ma 3 cm, skróciła się z 5 cm i nikt paniki nie siał. Nawet z 2 cm u nas nie kładą.
W 37 tyg w poprzedniej ciąży z szyjka 0,5 cm też wszyscy na luzie - no ale to już ciąża donoszony była.
Dziwne że leżysz....

Grun dziwne że nie powiedział Ci gin ile rozwarcia masz, pewnie na opuszek tylko. Oszczędzaj się, ja też mam termin na 10.12
 
reklama
A wiesz co jest najlepsze? Że jak się wysilisz żeby kogoś poznać to się okazuje że większości dokucza samotność. A to brak rodziny w pobliżu a to koleżanki ze szkolnych lat powyjezdzaly itp itd. Dodatkowo dla niedzieciatych znajomych jesteśmy nieatrakcyjne społecznie no bo one w piątek o 19 wychodzą się bawić a my kąpiemy i tulimy do snu.
Dlatego okres przedszkolny daje nam najwięcej znajomości :)

No dokładnie tak jak mówisz, te koleżanki, które jeszcze nie mają dzieci mają co innego w głowie niż my.. Mój syn już chodzi do szkoły i okres przedszkolny już za nami, ale to prawda, jak chodził do przedszkola i mieszkaliśmy wtedy gdzie indziej to udało się ;poznać kilka mam i kontakt z ludźmi był..teraz tu gdzie chodzi to większość rodziców już się znała właśnie z przedszkoli itp. Ale nic, za jakiś czas czeka mnie znowu taki okres z córcią :) Doskwiera mi też trochę brak rodziny tutaj, kiedyś inaczej na to patrzyłam zupełnie, teraz wiem, że fajnie byłoby gdyby choćby rodzice tu mieszkali, już raźniej, zwłaszcza, że z mamą mam super kontakt. Ale nic.. liczę, że poznam kogoś komu też samotność dokucza ;)
 
Och znam to, mój ordynator też przetrzymuje 3 dobyby z NFZ pieniądze były.

I ty z taką szyjka leżysz? Moja ma 3 cm, skróciła się z 5 cm i nikt paniki nie siał. Nawet z 2 cm u nas nie kładą.
W 37 tyg w poprzedniej ciąży z szyjka 0,5 cm też wszyscy na luzie - no ale to już ciąża donoszony była.
Dziwne że leżysz....

Grun dziwne że nie powiedział Ci gin ile rozwarcia masz, pewnie na opuszek tylko. Oszczędzaj się, ja też mam termin na 10.12
U nas duzo osob ponad 3 i wszystkich moj lekarz kieruje zenada, mam nadzieje ze wyjde w ten poniedzialek, bo jedna dziewczyna tez miala byc 4 dni, a zlapala jakas infekcje i juz tydzien lezy, szyjke ma tez ponad 3 normalnie tragedia.
Grun, Ciebie moglby smialo skierowac, ale nie przejmuj sie, jesli bedziesz duzo lezala to na pewno wszystko bedzie dobrze! :)
A jak widze tych lekarzy to az mnie trzepie, jednego dobrego nie ma (serio, nie to zebym miala jakies wymagania), za to pielegniarki bardzo milutkie na szczescie :)
 
Lola!!! Wystraszylam się, myślałam że naprawdę urodzilas. Nie rób takich wprowadzen następnym razem bo się zestresowalam.... A co do snu to ja nie wiem co ty bierzesz przed pójściem spac KOBITO :)
 
tu mi nawet leków nie chcieli dać. Sama sobie załatwiłam. Leżę tak od połowy sierpnia, a wcześniej to po pracy tez dużo odpoczywałem. Gdyby nie to pewnie bym już urodziłam. Tzn gotuje i piorę i trochę posprzątam bo ktoś to musi zrobić. Sama sobie reguluje leki i zalecenia. Gdybym liczyła na tutejsza opiekę to nie wiem co by było.
No tak takie czasy, że o wszystko trzeba się prosić.. Super sobie radzisz oby do końca terminu tak było :)
 
Och znam to, mój ordynator też przetrzymuje 3 dobyby z NFZ pieniądze były.

I ty z taką szyjka leżysz? Moja ma 3 cm, skróciła się z 5 cm i nikt paniki nie siał. Nawet z 2 cm u nas nie kładą.
W 37 tyg w poprzedniej ciąży z szyjka 0,5 cm też wszyscy na luzie - no ale to już ciąża donoszony była.
Dziwne że leżysz....

Grun dziwne że nie powiedział Ci gin ile rozwarcia masz, pewnie na opuszek tylko. Oszczędzaj się, ja też mam termin na 10.12
To ciekawe która będzie pierwsza :)
Z racji miej cukrzycy przedciazowej, jak dotrwam to w 39tyg do szpitala tak czy siak..
Pozdrawiam!
 
Będzie dobrze grun :)

A i sory za ten post o porodzie, gdybym wiedziała że tak się stresu najecie inaczej bym to ujęła. Sorki ;)

Ja też nie wiem co ja cpie....
To ten sen jeszcze spoko był, czasami mój mózg robi taki Sajgon że aż wstyd pisać. Sam Freud ppdarlby wszystkie swoje prace gdyby znał mój przypadek.
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa:) co u was? Jestem w 34 tygodniu ciazy, termin mam na 2 grudnia, bedzie synus ❤ Co o sobie szybciutko powiecie?
 
Ja ogólnie kiedys bylam typem samotnika i przez to teraz nie mam zbytnio kolezanek. Mieszkam u meza więc wiadomo, nowe miejsce nie znam ludzi. Tyle co czasem wyjdziemy do tych znajomych którym urodził się niedawno syn z tym że ona ma 40 lat a ja 26. Gadamy wiadomo Ale to jest jednak trochę inaczej niz z dziewczyna w podobnym wieku. Miałam kiedys bardzo dobra kumpele z którą kolegowalysmy się od zerówki do 3 liceum, później ja poszlam na studia ona nie a poza nie lubila bardzo mojego meza, zawsze namawiala mnie zebym dala sobie z nim spokoj. No i po kolezance, z inna znałam się od liceum poszlysmy razem na studia mieszkalysmy razem w akademiku, ogólnie bardzo ja lubie naprawdę bardzo była nawet moja starsza na slubie Ale po studiach przeprowadziła się z chłopakiem do warszawy, rzadko się spotykamy a poza tym w lipcu brala slub a ja wtedy przezywalam ciazowe katusze i nie poszliśmy. Trochę się obrazila i tak oto jestem sobie taki samson. Szczerze w ogole mi To Nie przeszkadza, wystarczy mi mój mąż i Franio. Jedynym moim marzeniem jest wyprowadzenie sie od tesciow i dalsze zycie w izolatce he he :)
 
reklama
Do góry