reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Zyciowa z moją to samo, w nocy jakby miała radary bo co zblizam sie do lozeczka to ta oczy otwiera. Moja tez w bujaczku czasem nawet moge w tym czasie cos zrobic. Zamowilam elektryczny moze będę mogla w tym czasie cokolwiek zrobic, lub chociaz zjesc cokolwiek
 
reklama
Życiowa to by się nawet zgadzało bo one jedzą ok 100 ml mm na posiłek :) a tak w ogóle położna mi powiedziała ze dzieci za szybko tyją! ! Co ja mam je k...a odchudzać? :) za tydzień mam wizytę w poradni patologii noworodka ( co to w ogóle za nazwa? ) i zobaczymy co neonatolog powie. Maluchy wczoraj skończyły 7tyg i ważą 3890 i 3740. A jeszcze 4 tyg temu ważyły 2200 i 2100.
No i byłam u hematologa. Jeśli Tymkowi się krew nie poprawi do kolejnych badań za tydzień to będziemy musieli iść do szpitala na przetoczenie krwi. Zobaczymy czy neonatolog to potwierdzi. Natomiast dziś u rehabilitacji nie zauważono nic niepokojącego. :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kamila, pięknie przybierają twoje maluchy! :)
Nam od około drugiego tygodnia udaje się odkładać małą w nocy do łóżeczka. Z tym, że ja w nocy karmię od tego czasu w fotelu u niej w pokoju bo wiem, że jak wzięłabym ją do łóżka to pewnie obie byśmy zasnęły. U nas już w miarę jest rytm wypracowany - w dzień masakra, tylko krótkie drzemki, za to w nocy od około 22-23 spanie w łóżeczku z przerwami co 2,5-3,5 godziny.
A co do monitora to ja też mam i dzięki niemu śpię spokojnie. Jak dotąd najfajniejszy "gadżet" obok szumisia :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry