reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Patka musisz iść do lekarza żebyś skrętu Kiszek nie dostała .my drugie karmienie lepszego zegarka w domu nie ma ha ha dziewczyny współczuję wam ze maleństwa tak wam nie dadzą spokoju cyce i spanie a wczoraj czytalam ze pierwszy skok rozwojowy to ok 5 tygodnia zycia
 
reklama
Zyciowa moja to kwekala bo byla glodna, mam malo pokarmu i sie nie najadala. Dalam cyca najpierw pozniej butle i dziecko wytrabilo całą i poszlo spać. Teraz bede probowac rozkrecic laktacje, musze zacząć normalnie jeść, a ja po prostu zapominam że jestem glodna.
Dziewczyny moje dziecko ma krostki na buzi jakby pryszczyki, co z tym zrobic? Czy raczeej nic i samo zbiknie?
 
Wiktorka, takie krosty są chyba normalne, moja też miała na początku i wszystko podchodziło. Co do rozkręcenia laktacji to powalcz z laktatorem, u mnie zadziałało, a przy okazji będziesz widziała ile tego mleka faktycznie jest. No i polecam jeszcze herbatki ziołowe :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiola dzięki:) herbatki pije. Z laktatorem wlasnie zamierzam walczyc i młodą też czesto przystawiam. Źle ją tylko ocenilam myślałam, że to placzliwe dziecko, a ona po prostu glodna była. W dzien problemu nie bylo, najgorzej w nocy właśnie
 
Mi dziś położna właśnie powiedziała, że krostki to norma a między 2-6 tygodniem może go wysypać bo wtedy coś się dzieje z naszymi hormonami. Taki trądzik niemowlęcy i, żeby od razu nie doszukiwać się skazy itp.
Nasz maluszek trochę mało przybiera na wadze ale położna jeże kilka dni dała na sama kp, bo on dopiero od środy je sensownie.
Z powodu żółtaczki mamy dawać mu 100ml glukozy ale mówi, że raczej tyle nie wypije.
Aa i odpadł nam pępek :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tekila i zgodzilas się na tą glukozę? Bo wiesz o co chodzi... to jest mega słodkie i dziecko to pije chętnie a biliurbina wyplukuje się z moczem... ja osobiście nie podaje choć w szpitalu proponowali takie rozwiązanie. .. z tym ze trzeba pamiętać że dziecko przyzwyczaja się do cukru ...przy stosowaniu.

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry