reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Mój też tak robił, aż kiedyś mu powiedziałam raz i drugi, że przyróslł chyba do telefonu. Też mnie to irytowało. Teraz już lepiej.

Dzisiaj był tak bardzo schorowany. Tak go choroba brała. Pół dnia mi pisał, że chory itd. Jako porządna żona zrobiłam rosół. Spodziewałam się kichającego, z czerwonym nosem i co najmniej stanem podgoraczkowym. A tu? Guzik. Ja mam większy katar niż on, nic mu nie ma :p
 
Dziewczyny a ja tak z innej beczki. Straciłam zainteresowanie seksem normalnie az mnie złość bierze ze mąż coś chce ode mnie. Martwi mnie to bo moze sie źle skończyć i nie wiem co zrobić aby to zmienić

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny to widzę że u was ten sam problem. Ja się strasznie wkurzalam jak miał się zająć córką i telefon w ręku. Tak samo przychodził z pracy późno i zamiast że mną pogadać to wiecznie ten Durny telefon przed nosem. Ale już widzę że mniej używa po tym jak się wkurzalam i były o to kłótnie.
Co oni w tych tel widzą? Ja gdybym mogła to bym 24 h podziwiala niunie [emoji3][emoji3][emoji3]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga Gunia ja tak miałam podczas ciąży, jakaś masakra, można było na palcach zliczyć ile razy to zrobiliśmy..wydaje mi się że to przejdzie, albo spróbujcie czegoś nowego..w sumie sama nie wiem mi nic nie pomagało.

Moja dzidzia ma problem z usypianiem. Cholera tak ładnie w łóżeczku spała a teraz nie chce, zasypia z nami. A jak w nocy karmie to też jakoś nie chce zasnąć w łóżeczku. Tylko w bujaku Tiny love jak włączę wibracje to i dźwięk przy okazji jest wibracji i zasypia..A powiem szczerze że ten bujaczek w tym momencie jest na styk. Nie wiem czy to przez to że w dzień kładę się przy niej i mi zasypia, może się tak przyzwyczaila...

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj synuś dzis mial pobudke po 4 i po 7 :) a teraz czeka nas zmiana czasu :( dziewczyny u mnie z libido jest nawet lepiej jak przed pomimo ze rodzilam sn.
U nas dzis byl mroz rano :( mamy z mezem dlugi weekend, mieliśmy jechać do jego taty ale auto odbierzemy dopiero jutro od mechanika i nie zdarzymy go nawet sprawdzic a jechac z dzieckiem taka trase to ryzyko. Tak w ogole to chyba sprzedamy to auto, strasznie go nie lubimy i ono nas tez, w waznych momentach naszego zycia nas zawodzilo.
 
reklama
Cześć!

Karolina - ja też chcę wprowadzać po 6, chociaż ostatnio pani doktor na szczepieniu mówiła, że picie najlepiej już, bo grzanie w kaloryferach, suche powietrze, a pierwsze jedzonko w 5 miesiącu najlepiej, żeby potem nie było, że dziecko już będzie chciało tylko pierś i nic innego. Szkoda, że nie pamiętam jak było u chłopców, może poszperam w tych albumach - pamiętnikach, może coś tam zapisałam w tym temacie :)
Kamejko - moja od urodzenia (tak jak i chłopcy) śpi u siebie. Zawsze ją słyszę, mam w nocy pootwierane drzwi. Przy chłopcach nie miałam z tym problemu, przy niej, z racji tego, że taka malutka się urodziła, miałam wątpliwości, ale mąż postawił na swoim i jestem mu wdzięczna. Zasypia wieczorem w łóżeczku już u siebie :) Mamy nianię, ale w nocy nie używamy. Używaliśmy jak latem już zasypiała na noc, a my siedzieliśmy w ogródku np. przy grillu.

Wysyłam, bo się obudziła, później doczytam i odpiszę.

Super, jakby był osobny wątek do przepisów, dobry pomysł!!!!
 
Do góry