reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Skocz do lekarza i sie wyjaśni.

Życiowa marudziła troche wczoraj przy usypianiu.

Tak wgl dzien dobry.

Malej krostki z cialka weszly na buzie. Ja to w psychiatryku wyladuje. Dzwonilam zeby zapytac, kto w zdrowych dzieciach przyjmuje i opisalam z czym chce przyjechac to w tle ktos gadal ze pewnie alergia. Kurna moze na mnie ma alergie bo ja juz nie wiem!

[emoji173]Madzia 07.09.2016[emoji188]
Porada lekarska przez telefon Fajnie to nawet nie oglądają tylko tak sobie strzelają diagnozę. Zapisali cie w koncu do tego lekarza?
 
reklama
Po badaniu jestem Cały pakiet miałam ze tak powiem Chyba z sześciu lekarzy i położna Dobrze ze to nie akademicki bo by mi chyba jeszcze ze 30 studentów przeprowadzili.
Aż mi się w głowie zakrecilo z wrażenia jak miałam na ten fotel wejść Położna mi pomogła. Ja leżę taka rozłożona a ordynator opieprza jakiegoś lekarza zamiast mnie badać.
Usg ok zarodek urósł o 2 mm od wtorku ivserducho
 
Serduszko bije ale nie zbadali ile na minutę. Tu dużo gorszy sprzęt bo w tym gabinecie u mojego dr tak wyraźnie wszystko było widać a tu słabo ale mi pokazał na monitorze.
Zmniejszyli mi dawkę dupka.
Teraz gorsza wiadomość bo zostaje do poniedziałku jeszcze. Chcą mnie poobserwowac jeszcze bo ta brudna krew w pochwie jest A jak niby ma wylecieć jak ja leżę plackiem...
Teraz po tym badaniu trochę boli bo weź tu się rozluznij ja wolę bardziej kameralne spotkania
W poniedziałek znów badanie matko i corko...
Ale dla dobra szkraba wszystko muszę zagryzc zęby i już.
 
Dora super ze wszystko dobrze.
U mnie było podobnie, tylko leżenie a że leżałam na przeciwko dyzurki to nawet jak wyszłam do automatu po coś słodkiego to dostałam opierdziel że chodzę.
Jak masz leżeć to leżała. Ja leżałam cały tydzień aż miałam skurcze pleców i pośladków ale coś za coś :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nigdy takiej sytuacji nie miałam. Zawsze okres jak w zegarku nawet po odstawieniu tabletek...
Najdziwniejsza jest ta bolaca macica i ten kujący jajnik...
No nic.. czekam do wizyty u gin. . Pewnie dopiero kolo czwartku...

Ja poszłam do ginekologa dzień po terminie spodziewanej @ Rano test wyszedł pozytywnie zadzwoniłam do niego bo pierwsza ciążę poronilam z pytaniem czy mam zacząć brać luteine. Zbadał mnie i niby macica zmieniona ale na podstawie testu i badania i tak ciąży nie potwierdził tylko kazał betę zrobić. W laboratoriach przyszpitalnych zrobią Ci o każdej porze Ja ostatnio byłam po 20 i mi zrobili to kosztuje około 30 -40 zł zależy. To daje 100% pewności.
Cierpliwa jesteś ja to bym chyba nie wytrzymała.
Daj trochę tej cierpliwości bo by mi się przydało ;)
 
Babydream ja bym się już nie robiła sobie nadziei....sorki ze tak pisze ale lepiej od razu się otrząsnąć i zacząć działać niż czekać i sobie wmawiać.
Mi jak się tak długo spóźnial okres to brałam duphaston kilka dni a po dwóch dniach od odstawienia dostawałam okres. Później chodziłam na monitoring czy w ogóle jest owulacja i czy jajko rośnie.
Tylko że ja po poronieniu w ogóle nie miałam owulacji i musiałam brać leki żeby ją mieć.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dora super ze wszystko dobrze.
U mnie było podobnie, tylko leżenie a że leżałam na przeciwko dyzurki to nawet jak wyszłam do automatu po coś słodkiego to dostałam opierdziel że chodzę.
Jak masz leżeć to leżała. Ja leżałam cały tydzień aż miałam skurcze pleców i pośladków ale coś za coś :)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Anka ja też naprzeciwko i pierwszy dzień to nawet mi drzwi nie przymykali. Tylko tak na obstrzale byłam ani zasnac ani nic pocztac bo caly czas ktos chodzi i telefon dzwoni Ja naprawdę wstaje tylko do toalety to może z 6 razy na dobę Nogi tylko do kolan ogolone reszta jak ze średniowiecza ze tak powiem A teraz mi jakos tak wiecej rosnie i ciemne grube. Miałam się przed wizytą czwartkowa ogarnąć i nie zdążyłam Włosy tłuste no jak czarownica.
 
reklama
golabki z 4 duzych kapust zawiniete ufff dobrze ze 3 kapusty byly wczoraj sparzone juz. dzisiaj mama rozgrzala liscie i parzyla 4 szt bratowa wycinala twarde z lisci a ja zawijalam. ale bedzie jedzenia [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]

[emoji166] tp ok 27.01.2017r.
 
Do góry