reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Cześć Dziewczyny :-)
Fajnie jest poczytać dobre wieści od Was.
Ja po wczorajszych genetycznych. Wpuscili mojego Ł [emoji5] Byl zakochany widokiem dziecka na monitorku.
Lekarz mowi, ze wszystko rozwija się książkowo, wszystko na swoim miejscu.
Dzidzia była spokojna, wiec udało sie wszystko dokładnie zmierzyć.
12 tc i 2 dni, według OM 9 maj, według USG 11 maj [emoji4] Dzidziulek ma 5,5 cm.
Położna mówi, że grzybica moze byc nawet przez cała ciąże, ale ze nie szkodzi dzidziusiowi.
Kwas foliowy odstawić i musialam wykupic witaminki Pregna Plus i brac juz do konca ciąży.
Na problemy z jelitami syrop Lactulosum.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj mimo tego ze moge bez ograniczen uzytkowac na L4,urlop etc oddaje samochod sluzbowy.Dziwnie sie czuje.Jakby zabierano mi moja "wolność"Pomimo ze w domu mamy na tyle samochodow bym bez ograniczen mogla sobie jezdzic to jakos dziwnie.Zdalam sobie sprawe ze konczy sie narazie jakis etap w moim zyciu i wkraczaja zmiany.
A ja zawsze taka aktwna,niezalezna ech chyba mam dzisiaj z lekka dola.

Dzadzi-dzwonilam do zusu,dokumenty sa ale decyzji jeszcze nie ma:(A od decyzjo do wyplaty daleka droga wiec jeszcze sobie poczekam..

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beata 18 kg to jeszcze nie jest tragicznie. Polowa pewnie zeszła po samym porodzie? Ja narazie nie przytylam, ale pamiętam że w pierszwej ciąży prawie do 5 miesiąca nic może jakiś kilogram tylko przybralam. A później jak dziecko zaczyna intensywnie rosnąć to jedząc ciągle tak samo kilogramy same szły do góry i nic z tym zrobić się nie dało. Co prawda 9 kg mi przybylo do końca, ale urodzilam w 33 tyg. Do 40 pewnie by 13 było.


Po wyjściu ze szpitala mniej o 11 kg :) ale te 7kg nie mogłam przez dłuższy czas zgubić
:( także teraz jakby udało się tak do 13-14 to byłoby super :)

Zdechłakura gratuluje udanej wizyty :) i dziewczynek :)
 
Ja na razie na szczęście bez dodatkowych kilogramów. Poprzednio też do 20 tyg nic nie przytyłam, ale wtedy wcale się nie starałam a teraz wywaliłam wszystkie słodycze i biały chleb, makaron czy ryż. Motywacja dla mnie są gorsze wyniki cukru i koniecznosc inspirowana się dieta cukrzycowa, ale skutki uboczne cieszą. Gdyby nie świadomość, że mogę zaszkodzić malenstwu to w życiu nie zdobylabym się na te wyzeczenia.
Poprzednio przytyłam tylko 11 lg i wyobraźcie sobie moje rozczarowanie kiedy w domu zobaczyłam, że w szpitalu zostało tylko 4 kg a reszta wróciła ze mną do domu.


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dostałam w prezencie odżywkę do rzęs nanolash..uzywalyscie kiedyś? Podzielicie się efektami? A w ogóle to ba ulotce jest inf ze jest nie wskazana dla kobiet w ciąży..myślicie że naprawdę nie powinno się jej stosować? Wizytę u gin mam dopiero za 3 tyg żeby zapytać ;/​
 
Dziewczyny dostałam w prezencie odżywkę do rzęs nanolash..uzywalyscie kiedyś? Podzielicie się efektami? A w ogóle to ba ulotce jest inf ze jest nie wskazana dla kobiet w ciąży..myślicie że naprawdę nie powinno się jej stosować? Wizytę u gin mam dopiero za 3 tyg żeby zapytać ;/​
Ja kiedys uzywalam i dostalam alergii. Mialam oczy czerwone jak wampir. Ja bym nie ryzykowala

 
Dziewczyny dostałam w prezencie odżywkę do rzęs nanolash..uzywalyscie kiedyś? Podzielicie się efektami? A w ogóle to ba ulotce jest inf ze jest nie wskazana dla kobiet w ciąży..myślicie że naprawdę nie powinno się jej stosować? Wizytę u gin mam dopiero za 3 tyg żeby zapytać ;/​
Jesli na ulotce tak pisze ze nie to ja bym nie uzywała

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć. Chciałam się z Wami przywitać. Mam na imię Ania. Jestem z okolic Białegostoku. Od jakiegoś czasu Was podczytuje. Też będę majową mamą. Jestem w 12 tyg. Przede mną usg genetyczne i test pappa.
 
reklama
Dzisiaj mimo tego ze moge bez ograniczen uzytkowac na L4,urlop etc oddaje samochod sluzbowy.Dziwnie sie czuje.Jakby zabierano mi moja "wolność"Pomimo ze w domu mamy na tyle samochodow bym bez ograniczen mogla sobie jezdzic to jakos dziwnie.Zdalam sobie sprawe ze konczy sie narazie jakis etap w moim zyciu i wkraczaja zmiany.
A ja zawsze taka aktwna,niezalezna ech chyba mam dzisiaj z lekka dola.

Dzadzi-dzwonilam do zusu,dokumenty sa ale decyzji jeszcze nie ma:(A od decyzjo do wyplaty daleka droga wiec jeszcze sobie poczekam..

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

kude, zadzwonie do nich po świętach. Też czuje, że sobie poczekam....:( to mnie bradzo dołuje. Wiem, że Łukasz ma kasę ale kurde mamy dużo wydatków...będzie krucho :(
 
Do góry