reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Anetka już nie długo :)
Kamkaz śliczny chłopczyk :)

przykro mi :(
mówią ze rana po łyżeczkowaniu musi sie dobrze zagoić, dlatego trzeba odczekać, po @ jak sie wszytko wyłuszczy to lekarz zobaczy czy jest już ok, ja poszłam na kontrole po @ i lekarz mówił że sie ładnie odbudowało a po 2@ mówił ze nie widać śladu po poprzedniej ciąży. poczekaj to nie długo :) i trzymaj sie dzielnie
Lekarze mi mówili żeby poczekać do października, prawie poczekałam no i jest dzidzia jeszcze jej nie widać na usg, myśle ze dobrze sie stało ze nie zaszłam wcześniej bo miała bym jedno zmartwienie więcej.

Bafinka Dostałam luteine i mogę pić melise bo bardzo sie denerwuję , bardzo sie oszczędzam. Na następną wizytę mam iść 8 listopada.

Lux myślę ze coś znajdziesz fajnego jest tyle łóżeczek a w ikei widziałam fajne organizery do łózeczka
Czyli po 2giej @ zaszlas?
 
He dziewczyny, wracam po chwili przerwy,musiałam odpocząć.
Hajmal-moje ogromne gratulacje :)
Miałam małe zawirowania w życiu trochę się podłamałam, poszłam na l4 i tak siedzę w domu ale mam co przy moich latoroślach robić ;)
Ja dziś testowałam, no ale niestety to jeszcze nie mój czas, jutro pewnie przyjdzie @. Wiec kolejny cykl przede mną.
Przepraszam ze tak wbijam się w temat ale nie nadrobie zaległości Bo widzę ze forum tutaj się bardzo ruszyło;)
 
zaszłam po 3@, Po 3 miesiącach nie licząc krwawienia po poronieniu, ja poroniłam w 16 tygodniu trochę późno. próbowaliśmy we wrześniu ale nie miałam jajeczkowania a teraz sie udało w październiku
Acha:) no to super;) ja sie zastanawiam czy probowac juz po pierwszej @ czy zaczac po drugiej.. Duzo bedzie zalezec co powie mi gin na kontroli. Ale gdybym zaszla po drugiej@ to gdybym sie dowiedziala o ciazy byłoby 3 msc od poronienia jesli cykle mi sie nie zmienia. Maz nie chce sie zabezpieczac, w sumie co ma byc to bedzie. Jesli bedzie nam dane zajsc to tak bedzie.. W sumie jak organizm jest gotowy do tego to sie udaje nie?
 
Ale gdybym zaszla po drugiej@ to gdybym sie dowiedziala o ciazy byłoby 3 msc od poronienia jesli cykle mi sie nie zmienia. Maz nie chce sie zabezpieczac, w sumie co ma byc to bedzie. Jesli bedzie nam dane zajsc to tak bedzie.. W sumie jak organizm jest gotowy do tego to sie udaje nie?
mogę Ci poradzić tylko wg własnego doświadczenia i wg swojego sumienia,
poczekaj co Ci powie lekarz a najlepiej 2 - ch żeby było pewne, uspokój się psychicznie ile tylko dasz radę. Organizm moze być gotowy wcześniej niż twoja głowa, porób badania jednym słowem zrób wszytko żeby nie miec wyrzutów sumienia i nie martwić się bardzij niż musisz jak już sie uda.
Udąło mi się to prawda, mówili czekaj do października ale teraz widzę po sobie że może i fizycznie doszłam do siebie, to psychiczne cofnęłam się do tyłu. Nie bede Ci tych wywodów robić, ale doradzę byś trochę poczekała żeby się wszytko wygoiło
 
mogę Ci poradzić tylko wg własnego doświadczenia i wg swojego sumienia,
poczekaj co Ci powie lekarz a najlepiej 2 - ch żeby było pewne, uspokój się psychicznie ile tylko dasz radę. Organizm moze być gotowy wcześniej niż twoja głowa, porób badania jednym słowem zrób wszytko żeby nie miec wyrzutów sumienia i nie martwić się bardzij niż musisz jak już sie uda.
Udąło mi się to prawda, mówili czekaj do października ale teraz widzę po sobie że może i fizycznie doszłam do siebie, to psychiczne cofnęłam się do tyłu. Nie bede Ci tych wywodów robić, ale doradzę byś trochę poczekała żeby się wszytko wygoiło
Tylko jakie ja mam badania porobic jak wg lekarzy jedno poronienie to nic takievo i dopiero po drugim kieruja na badania. Ja chce sobie mocz zbadac bo mialam bakterie i chce sie upewnic ze juz ich nie ma i tsh chce sobie zbadac. Wiecej nie zbadam mysle ze inne badania robi sie z wymazu szyjki a tego lekarz mi raczej nie zrobi. Ty cos badalas po poronieniu?
 
mi tez powiedzieli ze po jednym sie nie robi. Jak dostałam wynik badania histopatologicznego to na podstawie tego co wypisali, później interpretacji lekarzy i położnej i tego co znalazłam w internecie zrobiłam ddimery w kierunku zakrzepicy, toxoplazmoze, wymaz z szyjki na bakterie (to za późno bo po poronieniu miałam 2 antybiotyki) i tsh ft3 i ft4. No i wszystkie podstawowe mocz i morfologie. Rozmawiałam z lekarzem i on mi mówił ze pozostałe z tej całej listy z internetu to sa bardzo specjalistyczne badania, że nawet jesli by nie wyszły to nie ma na nie lekarstwa _ może ściema moze nie - nie wiem. Samo to ze wziął kartkę i mnie nie zje... ał tylko za koleja czytał i wyjaśniał to mnie troche uspokoiło i troche mu wtedy zaufałam. Ten wymaz i cytologie pobierają a reszt z tego co wiem to z krwi. Tylko sa strasznie drogie nie mogłam sobie pozwolić na wszystkie.
Wiesz ja późno poroniłam to i przyczyny trochę inne mogą być - szyjka, problem z łożyskiem tym bardziej że poród nastąpił niespodziewanie bez oznak przepowiadajacych itd . Te badania to popatrz na stronie badaniaprenatalne.pl/najwazniejsze-badania-po-poronieniu
 
reklama
anik zakładam ze dostałaś antybiotyk to moze być tak ze wszytko wybił, jak bedziesz u ginekologa to go poproś żeby ci wymaz pobrał z szyjki w kierunku bakterii, a pozostałe zeczy to z krwi i moczu
 
Do góry