reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hej dziewczynki ;)
U nas po staremu... Dzieciaki rosną, dokuczają, jak nie jedno to drugie. Już i Zośka pomyka do przedszkola więc można trochę odetchnąć. W przedszkolu złote dziecko, a tylko przekroczy próg mieszkania jakby w nią diabeł wstąpił. Mam nadzieję, że to w końcu minie, bo jesień przed nami, potem zima, a mnie przerażają długie popołudnia w domu z Zośką i jej piskiem ;)
Poza tym zabieramy się za tą budowę domu jak pies za jeża. Niby bym chciała już i teraz, ale się boję, że nie wyrobimy finansowo. Gdybyśmy byli sami, to pal sześć, można ryzykować, ale są dzieci... Ale powoli działamy. Ciągniemy media, dostosujemy projekt, orientujemy się w kredytach...
No i po głowie chodzi powiększenie rodziny, ale też się boję... Także Camel, trzymam kciuki, bo jak na Ciebie się zapatrzę, to może się i sama odważę ;) A tak poza tym, to byli my niedaleko Ciebie wczoraj ;)
 
reklama
Widzialam wlasnie...ze Baltow nawiedziliscie...my tez niedawno bylismy..tylko na jeden dzien a potem zalowalismy ze czegos na noc nie wynajelismy..wszystko w poblizu bylo zajete bo jeszcze jakies dozynki byly....

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
Camel, my mieliśmy nocleg w samym Jura Parku. Mają tam fajne domki czteroosobowe. Na górze dwa pokoje, na dole pokój z łazienką. My mieliśmy voucher, ale się orientowałam i wychodzi całkiem tanio. Tylko po sezonie z wyżywieniem krucho, ale i z tym idzie sobie poradzić ;)
 
Nastepnym razem na pewno skorzystamy...my pojechalismy na wariata...od tak wstalismy od stolu w niedziele i stwierdzilismy ze jedziemy....bylo mega duzo ludzi...pewnie przez te dozynki dodatkowo...ciezko bylo sie nawet dopchac do Safari...

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
Dzis beta 699. Niby przyrasta ale po ostatniej stracie i tak sie martwie....


f2w3yx8dy6p2kxcf.png

Łoo, to trzymam kciuki. Będzie dobrze.
Filipiamama, my też myślimy o budowie domu. Jest to raczej w sferze marzeń, bo po co nam kolejny dom, ale żeby nie było to mówię mężowi żeby zarabiał tyle i tyle i możesz myśleć o budowie. A marzy nam się taki dom ze ścianą z szyb żebyśmy mogli podziwiać rano widok na staw i okoliczną florę i faunę. Fajnie by było, ale nawet tego swojego domu nie wykończyliśmy więc o czym my tu mówimy...
 
camel Gratulacje! To potrzymam kciuki za spokojną ciążę!

Jak patrzę na znajomych, co budują domy - to bardzo odechciewa mi się mieć własny ;-) Mi tam dobrze w bloku, ale też byśmy z chęcią kupili większe mieszkanie. Tak aby każde z dzieci miało swój pokój, a rodzice swoją sypialnię. No ale nie spłaciliśmy jeszcze obecnego kredytu hipotecznego...
Mój młody wciąż słabo mówi, ale pomalutku widać postępy. Ciężko go zrozumieć, ale przynajmniej się stara cokolwiek z siebie wydusić.
 
Hej mamusie ,
Camel - gratuluje mam nadzieje ,ze u ciebie wszystko dobrze , my jesteśmy na etapie starania na razie nie wychodzi z mała szybko poszło już w pierwszym cyklu .

Co do domu to prawda trzeba mieć dużo energii i kasy ,ale i tak bym się nie zamieniła za mieszkanie ,dom to dla mnie taka oaza spokoju i prywatności .
 
reklama
Hej, u mnie z dzidzia odpukac ok za to ja mam koszmarne mdlosci i wymioty, zaliczylam juz przez to szpital i zapewne tam jeszcze wroce tak straszy gin jesli w najblizszych dniach nic sie nie zmieni....
Wiec ogolnie do dupy....ledwie zyje....czujeczecraczej egzystuje niz zyje....

f2w3yx8dy6p2kxcf.png
 
Do góry