reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny w Łodzi - fajny lokal? Co polecacie?

reklama
My naszemu maluszkowi zorganizowaliśmy przyjęcie w Borowieckim na Kasprzaka.
Dobry dojazd z każdej strony (mieliśmy gości ze Zgierza i różnych części Łodzi).
Przytulna sala (bardzo kameralna, nie w restauracji wiec nikt nam się nie kręcił) i smaczne, niedrogie jedzenie.
Robiliśmy na 20 osób. Z czystym sumieniem polecam.
 
Ja organizowałam przyjęcie po chrzcinach w Hotelu Stacja Nowa Gdynia - Zgierz. Polecam gorąco. Obsługa bardzo pro-kliencka, pomogli mi bardzo w samym pomyśle na organizację. Plac zabaw mają zaraz za ogródkiem i widać go bardzo dobrze - a że mam dużo dzieci w rodzinie - to był ogromny, dodatni plus ;) Menu zrobili całkowicie pode mnie i pod moje "widzimisię" no i ten klimat. Przyjęcie praktycznie w środku lasu, zapach drzew, stawek, kaczuchy...bajecznie. Gdybym mogła cofnąć czas to i wesele bym tam zorganizowała ;) Polecam Wam bardzo ciepło Hotel SNG. Pozdrawiam :)
 
jeżeli chodzi o różne imprezy rodzinne to bardzo polecam hotel Skarpa w Łodzi na ul. Beskidzkiej, jedzenie pyszne, obsługa bardzo dobra, a właściciel przesympatyczny, dla niego liczy się w szczególności zadowolenie klienta. polecam
 
Moja siostra organizowała w restauracji soplicowo. Chcieliśmy, aby przyjęcie było kameralne, z tradycyjnym jedzeniem i żeby panowała rodzinna atmosfera. Bardzo pomógł nam właściciel, który doradził menu (sami nie znamy się dobrze na kuchni) i czuwał, aby wszystko było ok. Jedzenie było bardzo smaczne, doprawione i ładnie podane. Cała restauracja jest przyjemnie zabytkowa i myślę, że powrócimy tam na następne chrzciny.
 
Sympatyczny klimat jest w restauracji indyjskiej Ganesh na Piotrkowskiej. Warto się tutaj wybrać ze znajomymi, czy rodziną. Dla dzieci mają bardzo fajne menu, sporo tradycyjnych słodkości prosto z Indii. Ogólnie sprowadzają sporo składników z Indii, więc jest to prawdziwe jedzenie z tego kraju, a nie jakieś podróbki, których pełno w innych restauracjach
 
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
reklama
Do góry