reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbliżają się święta.....5

patinka1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Sierpień 2016
Postów
16
Witam drogie mamusie. Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na moj post. Jesli nie to bardzo przepraszam.
Zbliza sie nieublaganie grudzien- mikolajki no i te nieszczesne swieta:( na sama mysl chce mi sie plakac z bezradnosci
Niestety jestem w ciezkiej sytuacji jak pewnie wiele z was...nie jest lekko ...
Gdyby ktoras mamusia miala niepotrzebne zabawki po swoich pociechach dla 1,5 i 3 latki i chciala je wyzucic ja bym je przyjela chetnie tak samo z lakociami dla malych czy zwykla zywnoscia...
Nie nie chce nic dla siebie ....
Kiedy widze reklamy o corocznej organizacji akcji szlachetna paczka serce mi sie cieszy ile dobrych ludzi chodzi po tej ziemii chcacych pomoc tym biednym rodzinom. A zarazem w tym roku serce mi sie kraje na mysl o tym ze sama znalazlam sie w podovnej sytuacji. Choc nie kwalifikuje sie do takiej akcji.... Zarabiam ....oplacam rachunki....i praktycznie tyle...kupic dziecku zabawke ktora tak pragnie czy buciki ...kupic chleb maslo i szynke czy moze serek a zamiast tego starczy na ta czekoladke? Gdyby ktoras mamusia chciala sprawic prezent lub po prostu porozmawiac wystarczy napisac. Zwyklej ludzkiej rozmowy tez brak...
 
reklama
Do góry