reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Torunia

Również byłam na warsztatach "Mamo to ja" :) i zapisałam się na te, które poleciłaś. Ja mam termin na 2 czerwca 2017, 8 listopada mam drugą wizytę u lekarza. Od wczoraj 10 tydzień. Czuję się fantastycznie, nie mam mdłości, jem wszystko, mam ochotę na słodkie, buuuu. Jedyne co mnie zadziwia to sen. Zasypiam ok 20 i śpię do rana :). A jak u Ciebie z samopoczuciem?


Jak tam po wizycie?
 
reklama
Właśnie przeczytałam Wasz wątek i też zapisałam się z mężem na warsztaty. Jestem ciekawa, czy dowiem sie czegoś poza reklamą sponsorów:)

jestem spod Torunia, termin póki co na 6 maja;) pozdrawiam!

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie przeczytałam Wasz wątek i też zapisałam się z mężem na warsztaty. Jestem ciekawa, czy dowiem sie czegoś poza reklamą sponsorów:)

jestem spod Torunia, termin póki co na 6 maja;) pozdrawiam!

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom

WITAJ :)
Na poprzednich warsztatach "Mamo to ja" jak byłam to wypowiadała się lekarka o szczepieniach, położna o pielęgnacji noworodka ( Jeden z przyszłych tatusiów przebierał i kompała lalkę- noworodka :p hehe) i położna o diecie dziecka ( czym karmić itp) oraz bezpieczeństwo kobiet w ciąży w dzieci w aucie było poruszane. Wiadomo jakiś czas dotyczący sponsorów musi być ale nie było to nachalne, było dużo przydatnych informacji i mam nadzieje ze na tych warsztatach w sobotę się nie zawiedziemy
 
A poza szkołą rodzenia szpitalu orientujecie się gdzie jeszcze są takie zajęcia?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Hej
Ja jak szukałam kiedyś to trafiłam na to Link do: Bezpłatna Szkoła Rodzenia w Toruń - Kursy - Warsztaty Bezpłatna szkoła rodzenia - znajduje się na ul Morcinka ( niedaleko cmentarza za Bema) Mają tez tam zdaje się poradnie laktacyjną tak przy okazji.
Ta Szkoła rodzenia w szpitalu jest chyba płatna. A na Morcinka jest na NFZ

I co prawda oni od 22 tygodnia ciąży przyjmują bo dopiero im wtedy refunduje NFZ ale można na necie na ich stronie wypełnić już zgłoszenie i cie umieszcza na liście oczekujących i jak stuknie ci ten 22 tydzień to jak mi powiedziała Pani w tej szkole to sie sami do ciebie odezwą :)
Ja się zresztą zapisałam właśnie tam.
 
Ostatnia edycja:
I jak tam po wczorajszych warsztatach? Bardzo zaciekawilam sie chustowaniem, ale Zawadzka też jest niezła komediantka:)
1480837910-1d1mld.jpeg


Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mnie chustowanie bardzo interesuje wiec wykład o chustowaniu bardzo mi się podobał.. Byłam ciekawa czy prelegentka prowadzi jakieś warsztaty wiec wzięłam od tej pani namiary :). I dowiedziałam sie że uczy chustowac indywidualnie w domu u rodziców- żeby było miejsce przyjazne dla dziecka... cenowo nie wiem jak się to ma bo nie pytałam .
W ogóle jak przyszliśmy do CKK Jordanki to w kasie nas pani skierowała nie do tej sali i nie na te piętro wiec nas ochroniarz i kilku innych przyszłych rodziców posadził o włamanie ... nieautoryzowane wejście zrobiliśmy hehehehe Wiec już na same wejście był ubaw :) Ale zawadzka i chustowanie najbardziej mi się podobały
 
Masakra z tym oznaczeniem miejsca warsztatów, mąż pytał w kasie gdzie mamy iść to powiedziała że nie wie:) a potem jeszcze historia z zamkniętą toaletą damską, na szczęście ktoś z Jordanek zmiękł i ją w końcu otworzyli.
A podzielisz sie namiarami na panią od chust? Szczerze to nawet imienia nie zapamiętałam.
No i fajne też że w Bydzi jest jakiś sensowny sklep z wózkami bo u nas to chyba tylko Smykoland i Bobas, nie?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Masakra z tym oznaczeniem miejsca warsztatów, mąż pytał w kasie gdzie mamy iść to powiedziała że nie wie:) a potem jeszcze historia z zamkniętą toaletą damską, na szczęście ktoś z Jordanek zmiękł i ją w końcu otworzyli.
A podzielisz sie namiarami na panią od chust? Szczerze to nawet imienia nie zapamiętałam.
No i fajne też że w Bydzi jest jakiś sensowny sklep z wózkami bo u nas to chyba tylko Smykoland i Bobas, nie?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Hej Zfieszak
Wysłałam ci namiary :p w wiadomości
A jak się w ogóle czujesz? Bo z tego co pisałaś to jakieś 4 tyg wyżej ode mnie jesteś bo ja początek czerwca mam datę porodu ( Dokładnie 2.06 - bo się przesunęła po Usg).
 
Do góry