reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Milenko wózek wygląda całkiem solidnie , M będzie zadowolona :)

Nie cierpię in postu!!! :dry:

H śpi od 17.00 , teraz obudził się na mleko i mam nadzieję że pójdzie dalej spać :cool2:
 
reklama
Milenka nie przesadzaj z ilością. Kup po jednej z serii i dokupisz. Jak się Tobie ani Milence nie spodobają? Ja kupiłam po 2 bo dorzucam do prezentów ;-) widziałam Alberta na bonito. Wpisz np dobranoc albercie. Albo po prostu Albert w wyszukiwanie i nich na stronie
 
Katjuszka znalazłam ale w koncu go nie zamówiłam,on jest ilustrowany?myśle ze za ciezkie dla mojej.Zamówiłam 3 peppy i 2frankliny:biggrin2:.Zobaczymy czy bedzie chętna .J tez wrzucę do prezentu gwiazdkowego.
Teraz musze pomyslec co młodemu kupic bo na ten inpost chyba faktycznie nie ma co liczyc..
 
Ja jak zwykle bardzo zapracowana, a przed świętami to już chyba w ogóle zamieszkam w pracy.
Mąż też teraz sześć dni w tygodniu pracuje więc się mało widzimy.
Jutro zarządziłam wspólne wyjście na miasto, jest otwarty bazar świąteczny i karuzele to może coś skorzystamy.

Emma ma się lepiej zdecydowanie, oczy zdrowe choć raczej nie od kropli bo zakraplanie oczu dziecku to jakaś masakra, mało co lądowało w oczach ;)
Ma za to jakiś ataki suchego kaszlu, wczoraj wieczorem tak ją złapało że aż zwymiotowała. Mąż miał co sprzątać ;) ja bezpieczna siedziałam w pracy ;)

Agunia - brawo za podejście! Żona to największy skarb i tak też trzeba się cenić :)
My sobie zazwyczaj podpowiadamy co chcemy na prezent. Ja w tym roku zażyczyłam sobie prezentu praktycznego - mam mnóstwo przypraw więc chce hinduskie pojemniki na przyprawy masala daaba sztuk dwie. Mąż nie miał pomysłu więc mu kupiłam szczoteczkę soniczną Philips. Chodził za mną żeby mu powiedzieć co i za ile kupiłam, a że nie puściłam pary z ust, to stwierdził że pewnie dużo więcej niż on na moje pojemniki więc musi mi coś dokupić.
Protestować nie będę:D

Muszę zerknąć na książeczki które polecacie.
Franklina znam Ale o Albercie nie słyszałam.
U nas na topie książka "Mama Mu nabija sobie guza" oraz " Pettson i tort urodzinowy"
. Chcę dokupić inne z tych serii, te znam już na pamięć.

Poczta teraz wszędzie oblężona. Mnie dalej nie przyszedł zegarek dla Emmy z Ali więc jak go nie będzie w poniedziałek to raczej jej nie będę Mikołaja robić tylko wszystko pod choinkę na bogato dostanie ;)

Ps
Katjuszko - Właśnie przeglądam książki polecane na tym blogu a tam seria o "Mamie Mu" :)
 
Ostatnia edycja:
Milenka- ja in post bardzo lubię, ale jak mam odbiór w paczkomacie . Nigdy nie miałam opóźnienia. Z kurierem bywało że 1-2 dni się spóźniał tzn był w Krk ale nie dostarczony . Tylko ja w centrum mieszkam, to może mieć wpływ.
 
U mnie tylko paczkomaty są ok. Listy i paczki to bardzo różnie. Czasami szybko a czasami prawie 2 tygodnie. Z kurierze za to moim zdaniem u nas UPS się bardzo pogorszył. Nie dzwonią, nie powiadamiaja a potem paczka leży w jakimś punkcie odbioru. Kiedyś czekałam na ciuszki z Endo i wciskali mi na Infolinii, że nikogo w domu nie było. A kurierowi porostu na 3 piętro sie nie chciało wejść.
 
Ja z kurierem nigdy probemu nie miałam, z pocztą różnie. Jak nie ma naszego listonosza to różne rzeczy się dzieją.
Oglądałam te książeczki i stwierdziłam, że moja jeszcze nie dorosła to takich długich historyjek. Zamówiłam jej po dwie o Peppie i z seri Kicia Kocia. Link do: Kicia Kocia gotuje W domu książek dużo, ale właśnie takich krótkich nie mamy. I jeszcze zamówiłam jej taką Link do: Naciśnij mnie
 
reklama
Edysiek naciśnij mnie jest rewelacyjna :-) Klara dostała rok temu na gwiazdkę, znam na pamięć i jak ją widzę to mam ochotę uciekać.. na razie leży na półce i zapomniała o niej ;-)

Albert moim zdaniem jest najlepszy z wszystkich które kupiłam, bo nie jest wcale dluzszy od Franklina, a uważam że jest latwiejszy. Opowiada łatwą historię z życia ludzi, a takie lubię najbardziej i Albert najbardziej podoba się klarze. Nie musi o nic pytać bo wszystko rozumie..

Pepy, masze itp zupełnie dobry mnie nie przemawiaja jako ksiazeczki
 
Do góry