reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
@Ania020317 mow polozmej I lekarzom przy każdej wizycie, o ile wiem zazwyczaj nie ma problemu z cc na podlozu medycznym.
Super ze wiadomosci dobrze przyjete :)
Tak mama sie cieszy ze będzie młoda Olma (z śląskiego babcia,u nas w rodzine dominuje śląska gwara) bała sie ze nie wcześniej niż jak skończy 70 będzie babcia i ze nie dożyje a tak cieszy sie ze będzie młoda olma, mama ma 47 lat...właśnie dziś byłam w children centre ale nie było żadnej położnej to na recepcji pani powiedziała ze mam próbować złapać telefonicznie...dlatego czekam aż maz wróci i będziemy dzwonić bo u mnie troszkę aby sie dogadać gorzej
 
Witajcie dziewczyny
Bede Po raz pierwszy mama w kwietniu
Czy to Norma tu jesli ciaza zdrowa miec scan w 14tyg I ponowny w 22(moj obecny stan)??
Pozdrawiam wszystkie mamusie z Uk ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez slazaczka;) a Uk Kent


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No wiesz ja tu na pierwszej wizycie nie miałam scanu tylko usg i to w 12 tyg później bodajże 16-19 tyg teraz mam 12 grudnia Almeria zależy od położnej jak będziesz ja naciskać to wtedy będzie wcześniej ja tak często mam bo to pierwsza ciąża i do tego od dzieciństwa chorowałam potem pcos wiec może dlatego
 
Witaj aniu

No scan-usg pierwsze mialam w 7 tyg bo chcialam potwierdzic ciaze ;))
A drugie wlasnie w 14 tyg
Teraz za Tydz bede w 22 tyg i bedzue to scan bym mogla Sue dowiedzuec kogo mamy wkoncu;), u mnie o usg nie decyduje midwife tylko gp (szpital maternity), wiec dostaje listy kiedy Sue wstawic i tyle ,.,,
Myslalam o prywatnym Ale ostatnio w 14 tyg przyszedl list ze wszy ok organy ok to stwierdzilismy ze skoro ok to Po ci prywaciak
To tez nasze pierwsze ;)
Skad jestes ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj aniu

No scan-usg pierwsze mialam w 7 tyg bo chcialam potwierdzic ciaze ;))
A drugie wlasnie w 14 tyg
Teraz za Tydz bede w 22 tyg i bedzue to scan bym mogla Sue dowiedzuec kogo mamy wkoncu;), u mnie o usg nie decyduje midwife tylko gp (szpital maternity), wiec dostaje listy kiedy Sue wstawic i tyle ,.,,
Myslalam o prywatnym Ale ostatnio w 14 tyg przyszedl list ze wszy ok organy ok to stwierdzilismy ze skoro ok to Po ci prywaciak
To tez nasze pierwsze ;)
Skad jestes ?
Doncaster ja jeśli chodzi o płeć maluszka to powiedziano mi w bodajże 18 bądź 19 tyg(ostatnio dosyć szybko zapominam) tera będę mieć 8 kolejne badanie krwi a to będzie 28 tydz... tylko nie wiem jak z pozwoleniem na latanie od lekarza bo skoro moja ciąże prowadzi położna a gin jeszcze na oczy tu nie widziałam to jak tu można dostać to zaświadczenie od gin...

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmmm no dziwne widzisz
Ja w dodatku caly czas pracuje
Szkoda ze jestes daleko .....
Z midwife to mam tylko spotkania jak sie czuje I badania moczu i pisze w tej ksiazce a badania krwi to szpital razem ze scanem

Ja tez duzo zapominam nawet klucze z auta ;), byle glowy nie zgubic;ppp
Milego dzionka dawaj znac co u ciebie

Ja Sam znsc9/12


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale napisalyscie dużo. urwanie głowy miałam przed świętami, chcialam wszystko mieć gotowe.

Widzisz, mama nie zareagowała tak źle aż miło kochana!! pewnie dużo lżej Ci teraz?? w końcu możesz w pełni cieszyć się ciąża.
Miałam tu cc. mialam nisko ułożone lozysko wiec mam dwie blizny. cc miałam też z córką. po cc wyszłam na następny dzień.. jak masz jakieś pytania to pisz. na pewno musiszmpowiedziec o tym, bo faktycznie rodzic sn nie powinnaś. nie mówiłaś omtym, przy zakładaniu karty ciazy??

Peugotka tez ze śląska jestem.
Gratuluję.

Miałam dwa scanynjuz, zawsze mam tu wczesny. jestem w innej sytuacji niż Ty wiec nie doradze., mam prowadząca lekarke i dodatkowe scany ale normalnie masz scan pierwszy genetyczny, polowkowy i później.

Zawsze chodzę na prywatne hd bo to ekstra oamiatka. :)
 
reklama
Do góry