reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

Lilith no na szczęście dobrze to znioslam, a Tobie współczuję przeżyć po zastrzyku.
Zuzka juz się przyzwyczaiła, że nie jest sama. Wszystko tez się unormowalo i mogę jej normalnie czas poświęcać. Wiadomo najgorsze pierwsze miesiące. Młody zakochany w siostrze! Tylko ja usłyszy i od razu mu się micha cieszy ;)

Gratulacje :) chyba dopiero początek... który tydz?
 
reklama
I tak być powinno z rodzeństwem. Dex tak samo z Judi. jak pojechała na kolonie to się rozchorowal aż.. tak tęsknił i wypytywal..
Po scanie okazało się, że ciąża młodsza..no nie pasuje mi to bo wiem kiedy owulacja była.. za to maluszki są dwa. czekamy aż drugi pokaże serduszko, za dwa tygodnie idziemy znowu.

Właśnie widzę, że już drugi raz to samo napisalam..
 
Hej tez jestem za tym by rodzeństwo było jak najbardziej za sobą :)
Gratulacje podwójne w takim razie. Juz po scanie? Mam nadzieje, ze wszystko w jak najlepszym porządku

Wybaczam "błąd" :D ale w Twoim stanie to coś normalnego. Przyzwyczajaj się na nowo ;)
 
Juz po. niestety drugi maluszek nie dał rady., na początku było nam bardzo przykro.. ale jednak myśl, że drugi nadrabia, że bije mu serduszko wniosła wiele radości i szczęścia. cieszymy się i doceniamy to co mamy. genetyke mam 22.12 chy a trochę późno.. może uda się przełożyć o tydzień, bo po ostatnich przeżyciach to nie wiem czy chce tyle czekać..

Dexter ma angine, teraz pora przeziębień jak ja tego nie lubię.
U Was już przygotowania do świąt??
 
Współczuję... ale super, że drugi dał radę i oby teraz już wszystko było jak najlepiej. Trzymam kciuki za Was :)
mam nadzieje, ze uda Ci się przyspieszyc wizytę.

U nas sezon przeziebieniowy trwa w najlepsze. Juz ponad miesiąc się z tym bujamy. Dobrze, że osluchowo czysto. Głupio tak zwalac, ale wydaje mi się, że to młoda przynosi z przedszkola...
Powoli przygotowujemy się do świąt, ale teoretycznie. To trzeba i tamto ;) mama moja do nas przylatuje i może jej facet - zastanawia się jeszcze :D także problem z prezentami... ale coś wymysle - kto jak nie ja ;)
 
Dex ciagle cos lapie w przedszkolu, teraz miał angine i antybiotyk.
Za to powiem Ci, że sceptycznie za namową babci, zaczelam podawać do picia mężowi i córce Czystek. i o dziwo nic.. normalnie juz dawno Judyta by coś przywlekla ze szkolya mój zarazilby się od Dextera czy kogokolwiek chorego a tu poważnie nawet kataru nie mają. robie im regularnie dwa kubki z miodem cytryna i sokiem malinowym w dodatku. chyba zacznę wierzyć w jego działanie.
Za niecałe dwa tygodnie mam genetyke, juz się nie mogę doczekać :)
Na święta wszystko posorzatane, juz przystrojone. piernik lezakuje, makowce pomrozilam i robie listę co jeszcze. my jak co roku święta sami wiec roboty więcej bo nikt nie pomoże nic upiec, zrobić.
Prezenty tez juz są. w przyszłym tygodniu będziemy pakować.
Z prezentamj dasz rade, zawsze może być coś drobnego ekstra zapakowanego.
My mamy jeszcze 21.12 15 rocznicę i tu sprawa gorzej wygląda..
 
Ooo ciekawe z tym czystkiem. Gdzieś kupujesz to specjalnie czy jak?
U mnie porządki na święta jeszcze nie ruszyły, ale czas najwyższy się za to zabrac...
Nikt do Was nie przylatuje z Pl?

Wymyśliłam prezenty :) dla dzieciaków jedynie nic konkretnego, z reszta z nimi to najmniejszy pikuś ;)

Która to już rocznica?
Trzymam kciuki za genetyke
 
Nikt, my nie lubimy. juz odzywyczailismy się od takich odwiedzin. choć babci bardzo mi brakuje, obu..

Kupiłam mężowi druga obrączkę.. może dziwny pomysł ale po naszych przejściach idealny prezent..
To 15 rocznica. kawał czasu.

W tym tygodniu będziemy pakować prezenty i w sumie porobione. ciesze się nawet na te święta. jak u Was leci??

Dzieci zdrowe?
Czystek kupuje w Pl sklepie. duża saszetka kosztuje 1f. opakowanie takie biało zielone. ale jest ogolniedostepne.
 
Jak po genetyce Lilith?
Ja lubię jak przylatują do nas. Oczywiście mówię tu o mojej rodzinie ;) i sama chetnie latam

15 lat wow! U nas we wrześniu dopiero pierwsza była, gdzie tu do waszego stażu.

Rozumiem, że prezenty popakowane? Ja jeszcze jeżdżę o dokupuje, ale myślę, że najpóźniej jutro już wszystko będę mieć i tez się zabiorę za pakowanie

Dzieci były zdrowe przez... tydz? Tzn Zuzka nawet spoko, ale młody znowu ma katar. Myślałam, że może teraz jak wolne od przedszkola to będzie spokoj, ale nie, bo po co.
Co i jak z tym czystkiem? Więcej szczegółów proszę ;)
 
reklama
Do góry