reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Jeju przerazilam się jak Was na początku czytałam, ja kładę mała tylko w pałacu i grubszy kocyk. No dnie gondolki mam taki większy kocyk złożony ze jest na spodzie i jeszcze okrywam nim mała. Na spacery też tylko pajac, gruby kombinezon, ten kocyk z dna i jeszcze mam taką małą kołderkę. U mnie też mała wczoraj cały dzień nie spała i noc ciężka ale dzis już jesteśmy u dziadków i śpimy razem :) mała pięknie zniosła 3h podróż i od 21 już słodko śpi ;)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jurczux a bez body na spacer? Kurcze samego pajacyka to bym się bała, jednak dziecko się nic nie rusza :-) ja ubieram body zawsze, na to kaftanik i spodnie, na to jeszcze sweterek i kombinezon i kocyk :-) w domu wiadomo inaczej ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A próbowałaś np położyć go na siebie ale bez swojego ubrania? Żeby leżał na Twoim ciele bezpośrednio? Albo trzymać go na rękach na brzuszku, żeby ręce i nogi sobie dyndały ?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak po 22..kilka razy na godz patrzalam przez sen bo sie maly czasem wiercil ale spal dalej budze sie a tu ta godzina!:)
Ale kurde wkurza mnie ze mam piersi takie miekkie caly czas z dwoch musze malego nakarmic bo najesc sie nie moze,tyle godz bez karmienia zawsze piersi mi sie tak mocno napelnialy a od trzech dni slabo..
 
A próbowałaś np położyć go na siebie ale bez swojego ubrania? Żeby leżał na Twoim ciele bezpośrednio? Albo trzymać go na rękach na brzuszku, żeby ręce i nogi sobie dyndały ?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
wypróbowałam noszenie tulenie leżenie na brzuszku leżenie w bujaczku zmianę pieluszki ubranka ciepły termos i nic :( myślałam ze "rozszarpie"- mały terrorysta nie chciał zasnąć)

przedwczoraj włożyłam do łózka i sie do niego przytuliłam i zasną ale o 24 i kurde wczoraj było to samo 24 i oczy zamknięte, mi to ogólnie by nie przeszkadzało mogę sobie tak funkcjonować bo do 15 jest spokojny spanie jedzenie przebranie jakaś godzinka aktywności:) i spacer ale po 18 to w niego wstępuje jakiś diabeł w brzuchu było tak samo - to nocny MAREK i kurde tak mu zostalo
 
reklama
Patrish a spróbuj wieczorem dać mu mm może dlA tego taki jest bo wieczorem bardziej odczuwa się głód. Mój jAK tak właśnie ma ze jak nie poje to niewiadomą co z nim począć choć już coraz mniej takich sytuacji bo się już jego nauczylam dosłownie
 
Do góry