reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Mania, nie fochuj się, bo forum zamknięte powstało zgodnie z wolą większości aktywnych na tym forum osób, teraz się oburzasz że jest tu cicho, a kiedy ostatnio dodałaś post w tym wątku?
Trochę zrozumienia, aktywności i cierpliwości:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Serio? Jakoś nie zauważyłam żebyś była specjalnie aktywna :)
 
prywatny wątek to taki, gdzie są osoby zaufane i aktywne, jeżeli będziemy przyjmować każdego to po co nam prywatny? ;)
mania minimum 100 postów i aktywność oraz decyzja większości użytkowniczek i zapraszamy ;) i nie ma co się burzyć ;)

co do karty ciąży, to mam z poprzedniej, nikt mi jej nie zabrał ;) z pierwszej ciąży nie mam, ale to było 10 lat temu mogłam zgubić ;)
 
Uważam takie podejście za uczciwe. Sama sporadycznie pisałam na innym forum i nie miałam pretensji, jak utworzono prwatne, do którego nie miałam dostępu. Limit w tym przypadku to 100 postów. Sprawa jest jasna :)
Tymczasem się witam o idiotycznie wczesnej porze. Obudziłam się o 1.00 Jest mi nie dobrze. Zbiera mi się na wymioty. Kotka przez większą część mojego spania ładowała się na mój kojec, przeszkadzając mi tym samym. Znowu będę jak zombie :( :( :( Od czasu ciąży przespalam normalnie może 5?nocy, z wczorajszą włącznie, bo przecież tak bardzo się cieszyłam, że obudziłam się o 5.00 :( :(
Nie wiem, liczę, że ten neurofeedback coś mi pomoże, bo ten stan jest nie do zniesienia. :( :(
Zaraz puszczę "Obcego" i może przy tym usunę. Wczoraj , gdy pochonęłam ogromne ilości pizzy nic mi nie było, ale przecież nie mogę tak cały czas! :( :(
Wylałam swe frustracje, więc teraz czas na przyjemniejsze rzeczy. Z braku funduszy dla mojego czteroletniego syna na Mikołaja zrobiłam śnieżną kulę. Wyszło średnio, ale myślę, że będzie zadowolony. On lubi takie rzeczy :) Miłego dnia! :)
Mikołaj mógłby mi podarować jedną przespaną noc...
 
reklama
Uważam takie podejście za uczciwe. Sama sporadycznie pisałam na innym forum i nie miałam pretensji, jak utworzono prwatne, do którego nie miałam dostępu. Limit w tym przypadku to 100 postów. Sprawa jest jasna :)
Tymczasem się witam o idiotycznie wczesnej porze. Obudziłam się o 1.00 Jest mi nie dobrze. Zbiera mi się na wymioty. Kotka przez większą część mojego spania ładowała się na mój kojec, przeszkadzając mi tym samym. Znowu będę jak zombie :( :( :( Od czasu ciąży przespalam normalnie może 5?nocy, z wczorajszą włącznie, bo przecież tak bardzo się cieszyłam, że obudziłam się o 5.00 :( :(
Nie wiem, liczę, że ten neurofeedback coś mi pomoże, bo ten stan jest nie do zniesienia. :( :(
Zaraz puszczę "Obcego" i może przy tym usunę. Wczoraj , gdy pochonęłam ogromne ilości pizzy nic mi nie było, ale przecież nie mogę tak cały czas! :( :(
Wylałam swe frustracje, więc teraz czas na przyjemniejsze rzeczy. Z braku funduszy dla mojego czteroletniego syna na Mikołaja zrobiłam śnieżną kulę. Wyszło średnio, ale myślę, że będzie zadowolony. On lubi takie rzeczy :) Miłego dnia! :)
Mikołaj mógłby mi podarować jedną przespaną noc...

Koniecznie napisz Mikołajowi o tym w liście :( Nie wyobrażam sobie obecnie funkcjonowania po mniej niż 6h snu, naprawdę Ci współczuję.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry