reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Cześć Dziewczyny! Dołączam :) ... 12 tc , za 2 dni 13 tc :)
Miło mi Was poznać!
Jutro PAPP-A, a za kilka dni USG genetyczne :)
To moja pierwsza ciąża, która była na dodatek niezłą niespodzianką :) Mimo kompletnej zmiany planów, zaskoczenia, strachu... cieszę się i czerpię z tego dużo radości... panikuję codziennie czy 12sty tydzień nie będzie i dla mnie tragiczny, czy wszystko na pewno dobrze... Nigdy w życiu tak o siebie nie dbałam ;)
Ciąża wcale nie jest dla mnie ucieleśnieniem szczęścia i rozkoszy :) bo czuję się beznadziejnie :D
A mimo to chodzę do pracy, bo praca jest dla mnie ważna, a poza zwariuję w domu. Brzuch niestety już mi wystaje. Oczywiście rano mniej, bez wzdęcia mniej, ale jest już bardzo widoczny. Może to przez mój niski wzrost?
Niestety też cierpię z powodu bólu pleców, krzyża. Martwi mnie jedynie ból podbrzusza, ciągnący, ostry ból ... na badaniach wszystko dobrze, więc domyślam się, że tak ma być?
Jak jest u Was? :)
Są jakieś dziewczyny z Trójmiasta? :)
witam nową Mamusię czerwcową :)
 
tak 3 przyjaciółki... moja wychowawczyni to typ królowej dramatu, więc mi mamę jeszcze bardziej nakręci ;(

w57vyx8dubspq12k.png
trzymam kciuki kochana !
 
A ja właśnie wróciłam. Mój mąż miał wypadek na szczęście nic mu się nie stało
1480980251-1d1mld.jpeg


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
O matko! Jak dobrze że nic mu nie jest. Wygląda poważnie :( ale się musiałaś zdenerwowac, przytulam.

Z tymi upalami to mamy szansę rodzic bo upał wywołuje poród szybciej. Podobno jak jest upał to na porodówce tłok. Więc liczę na to że czerwiec będzie w przyszłym roku litościwy :)

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Majka cale szczescie, ze nic sie mezowi nie stalo. Stres ogromny :(

A ja od 1 nie spie, ile mozna przewracac sie w lozku z boku na bok.

Wroniasta, a kiedy bedzie reszta wynikow? A dziewczynki gratuluje.



 
Witaj Gagatka88 :)  wroniasta słuchaj lekarza i się nie przejmuj kości nosowe są widoczne to jest bardzo wazne więc myśl pozytywnie. Majka na szczęście nie jechalas wtedy z mężem i oczywiście na szczęście ze jemu nic się nie stało


w4sqskjo42c0gnha.png
 
reklama
jestem po prenatalnych i znów mam pół na pół :( z jednej strony lekarz stwierdził ze widocznych oznak wad genetycznych nie ma, i na "jego oko" wszystko jest ok, bo widać i kość nosową i coś tam z przegrodami serca jest ok, ale przezierność karkowa wyszła mi 2,6 , to jest na górnej granicy, co zwiękrszyło ryzyko downa do 1:136 :( powiedzial ze na razie mam się nie martwic bo dopiero wyniki biochemii pokarzą czy to ryzyko wzrośnie czy zmaleje, a wyniki są w górnej granicy, ale nadal normy... ale niepokój jak zwykle jest :( poza tym odkrył dość dużego polipa w szyjce :( niby tez mam sie nie martwić bo to nie mam wpływu negatywnego na ciążę, ale sam polip to chyba niepokojąca sprawa, przynajmniej tyle wyczytalam w necie :( i pierwsza diagnoza płci - dziewczyna...... a miał być mój wymarzony synek.... ehhh
Kochana a propo duzej przeziornosci....znajomym rowniez wychodzila duza. Bieganie od lekarza do lekarza... w koncu jeden lekarz stwierdzil ze dziecko po prostu jest duze i stad ten zawyzony wynik :) i faktycznie Malutka urodzila sie wcale nie taka mala ;)

m3sx9jcg8o411yy9.png
 
Do góry