reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Katjuszko właśnie myślałam, żeby poprosić Ciebie o link do Alli do klocków. Bo wiem, że Ty mistrzynią w tych zakupach jesteś i Twoje źródła są ok. Ja nie bardzo z angielskim i jest mi trudno.
Co do mycia ząbków to My mamy pastę 2-6 i myjemy min. 2 razy dziennie, czasami w ciągu dnia idzie sam myć. Wieczorne i poranne mycia ja poprawiam. Z wypluwaniem to u nas różnie, raczej połyka a fluor takim maluchom powinien być pod nadzorem stomatologa wprowadzany ( przynajmniej tak mnie uświadamiano ostatnio). Z fluorem mamy żel Elmex dla dzieci, który raz w tygodniu mamy wcierac w ząbki jak młody zaśnie. Ale ilość to malutka kropelka.
Jak się dopadnę do komputera to wkleję foto a i z ciekawostek mam też lizaki z ksylitolem ( zamrożone owoce) dostępne w niektórych aptekach a my u stomatologa je dostajemy. Podobno bez wpływu na ząbki ale słodkie.

Mnie przeziębienie dopada... a tak sie uchowalam tej jesieni. Oprócz 1 trwającego 2 dni było, ze mną super a tu masz los. Siedzę u rodziców i liczyłam na szaleństwo po lumpeksach a tu zonk. Jeszcze fryzjerka mnie wystawiła jutro idę do innej bo chyba podciecie to nie filozofia.
 
reklama
Myszko z tymi klockami to kiepsko żebym Ci jakoś pomóc mogła. Problem polega na tym, że one często mają kiepskie ceny plus to że ceny z dnia na dzień się zmieniają. Tak jak pisała kiedys Madzik - trzeba patrzeć na opinie - zakladka FEEDBACK - jeżeli jest dużo opinii i są głównie 5 gwiazdkowe to jest szansa że będą ok. Możemy się umówić, że sobie coś znajdziesz a ja przejrze ofertę i się ustosunkuje; -) jeżeli chodzi Ci o Duplo to trzeba wpisać duplo albo duploe w wyszukiwanie na alli. Jak znajdę jeszcze jedno słowo klucz to Ci napiszę, bo wiem że jest ale nie pamiętam co to było. Ja te klocuszki na sztuki brałam po 1.30 $ a teraz już nie ma i są po około 5$... natomiast wczoraj fajny autobus znalazłam i duży z podróbek ale trochę drogo bo 8$ plus przesyłka ok 1$
 
W koncu moge pisac z telefonu,mikolaj okazal sie slowny:rofl2:
Na alli klocki i zabawki typu domek peppy sa drogie,wychodzi tyle co i u nas na allegro.
Duplo nie ma sobie rownych,jak i lego .kiedys kupilam dromader dla starszego to mowil ze ciezko sie wciskaja.
 
Przyszedł mi ten zegarek z Ali dla Emmy
Fajny, dostanie dopiero pod choinkę

JPEG_20161205_145036_-1770637047.jpg
 

Załączniki

  • JPEG_20161205_145036_-1770637047.jpg
    JPEG_20161205_145036_-1770637047.jpg
    275,8 KB · Wyświetleń: 51
Madzik fajny ten zegarek.
Przyszły książki, zdziwiłam się, że tak szybko, wczoraj wysłali. Poczekają do gwiazdki ;)
Właśnie pożeram Mikołaja za to, że mi prezentu nie przyniósł :rolleyes:
 
Mi tez ksiazki przyszly ale leza na poczcie,jutro musze jechac po nie

Madzikm super ten zegarek

U nas wozek szalu nie robi,polozyla lalke do spania i od kilku godzin dzidzius spi:rolleyes:
Ale to jeszcze nie koniec mikolajek w tym roku:happy2:
 
Chyba jakaś kara mnie spotkala za ten obiad kuzynki a raczej jego brak z powodu kataru Chrzesniaka, bo Klara dziś kataru znowu dostała. Ja chyba zwariuje,to już śmieszne nie jest, bo to czwarty od października. A najgorsze że chyba wiem od czego. M wziął ją do parku w niedzielę i wróciła jak sopel,a poklocilismy się bo było 0 i chciałam jej kombinezon założyć, ale on nie bo słońce bo to bo tamto. I zamast zrobić jak uwazalam to go posluchalam.. A tak w ogóle to ona straszny zmarzluch jest.. przy plus 5 rajstopy plus spodnie i nie jest jakoś zgrzana.. chyba przez to że wysoka i chuda bo żebra to można od patrzenia policzyć.. na lazienkowej wadze 12 ostatnio było czyli zero od maja i bilansu dwulatka, a urosła bardzo dużo bo na biegowce nogami w maju nie sięgała a dwa tyg temu jej sipdelko musiałam dużo podnieść..
I odnośnie biegówki Milenko to teraz ulubiony sprzęt i ładnie śmiga. Choć niestety od ponad tyg stoi bo zimno :-(

A prezenty mikolajowe od mamy wszystkie trafione. Mając wyrzuty że Wy tyle kupujecie dałam jej zapasy które miałam czyli farby, plasteline, naklejki. A dodatkowo to "duplo" co przyszło i kupiłam jeszcze zagadki czuczu. To połowę dziś już przerobila. Ale hitem jest huśtawka i plastelina oczywiście ;-) jak teraz policzylam to 43 zł za wszystko wyszło. A Zoja nie dostała nic, ale ona nie kumata. Klara dała jej klockami się bawić :-D
 
reklama
U nas i spacery z rowerem zima po lesie i bieganie w kombinezonie. Ale u nas spacer trwa od 2 do 4 h. Czasami z przerwa w McD jak jest wielki mroz.
Na Mikolaja M dostal od dziadkow ksiazke o siwetach. Bardzo fajna bo ladnie w prosty dzieciecy sposob opisuje swieta zarowno od strony religinej jak i tradycji. Sa tez koledy.
No ale szal zrobilo auto z biedrony. Bawil sie 1.5h az padl mi na kolana i przysypia [emoji4]
Katjuszko to sie Was ten katar chwycil.Oby szybko poszlo no i Z zeby mie zlapala.
Ja musze zamowic ten fotelik w koncu. Padlo na cybexa. Ten besafe fajnybale boje sie onsilne uderzenia. Skoro fotelik sie przekreca to przy silnym uderzeniu auto moze wjechac jednak w kregoslup. Takze teraz tylko musze zamowic. No i na bonito po jednej z wszystkich wymienionych ksiazek chce zamowic. To bedzie prezent od nas na Boze Narodzenie.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry