reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Z nietypowych Anastazja , Michalina ☺
Anastazja zrobila sie bardzo typowa w Polsze,o dziwo,hehe.

Wlasnie,trzeba poczuc,ze to jest TO imie. My do tej pory mamy z tym problem. Mnie sie podobaja tradycyjne imiona Podlaskie, moj mąż ma swoje typy. Jakos bedzie trzeba w koncu dojsc do porozumienia. Corka dostala imie dopiero jak sie urodziła,chociaz to było jedno z dwoch ulubionych mojego m:)
 
Ja dla dziewuszki miałam Iga lub Oktawia, chlopiec Eryk lub Wiktor ale stanęło na Eryku. Na Hanie jest teraz straszny boom. To samo Antoniny, Natalie, Julie, Zuzanny, a u chłopców Antoni, Jan, Jakub (nadal o zgrozo), Szymon. Imiona ładne ale ile można :-)
 
Gabriela, Liliana, Jagoda, łucja, Anita, Róża, Michalina, Jadwiga, Wiśnia,
To z Polskich imion te mi nietypowe przychodza takie zeby też przegiete nie byly.
Ja sie za to dowiedzialam ze Lily to teraz bardzo popularne imie w Uk, pierwsza piatk. ale za bardzo mi pasuje żebym zmieniala.
 
Sama mam strasznie pospolite imię, tzn. Agnieszka, w moim pokoleniu '82 co druga dziewczynka to była Ania, Kasia albo Agnieszka. Nigdy tego imienia nie lubiłam, a zwłaszcza zdrobnień i strasznej popularności.
 
Slivka tak na zdjeciu szwu i mam tam juz zostac do konca... napeeno przez to ze kawalek mam do szpitala...wiec a tam ciagle korki... po drugie moj wywiad polozniczy jest obciazony 3 straty wiec lekarka woli mnie miec na oku ..i powiem tobie ze bede spokojniesza...

Jadzia a u Nas slyszlalam ze po CC niechca dawac znieczulenia...
No to fajnie ze u Was takie procedury...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Julia pewnie, że pod okiem lekarza zawsze bezpieczniej. Fajnie, że lekarz z sercem podchodzi i zależy mu, żeby doprowadzić ciążę do terminu... a nie jak mój :-) w 35 już może pani rodzić i uśmiech od ucha do ucha :-)
 
My dziś 29t3d, leżę placuszkiem z dwoma jasiami pod tylkiem i zwinieta koldra pod udami. czy taka pozycja jest konieczna czy mogę poprostu leżeć na plecach lub lewym boczku? u Nas ma być Zuzanna( imię już zaklepane od moich 18 urodzin a mąż zaakceptował:-)). brzuch mi twardnieje może tak że trzy razy dziennie? biorę 3x1 magne b6ax, 3x1 no spa i 2x 50 luteine dopochwową. dziś zdążyłam wyprasowac rzeczy do szpitala, a jakoś w sobotę spakuje torbę i niech siedzi:-) byle nie wcześniej niż za 6 tygodni po nią siegne:-) teraz odliczam do kolejnej wizyty 19 grudnia, oby to leżenie pomogło:-(
 
reklama
Ja jeszcze nie mam imienia dla swojej corki, chciałabym jakieś rzadsze, bo teraz jest moda na imię Hania, u mojej starszej corki w przedszkolu jest grupa, w której sa trzy Hanie i ogólnie w każdej chociaz jedna. Dlatego tez odpadają wszystkie Lenki, Julki i te z pierwszej dwudziestki popularnych imion.
Trudno sie zdecydować.
Jagna, Matylda, Marylka, Ula

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry