reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
ale jaki rozmiar? i czy macie z długim czy z krótkim rękawem?
Ja mialam kilka od jesieni do wiosny wiec rozmiarowo byly chyba z 3 ptem jeszcze kolo roczku tez zime spal w spiworku... Wszystkie bez rekawow - i tak pidzamka z rekawkami wiec wystarczaly:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. nie nadrobię was raczej szybko. u nas wszytsko dobrze. niestety nadal w szpitalu. ja sama z.dziećmi bo.mąż wrócil di pracy było ciezko ale już daje rade z dwójką. dziewczynki są cudowne naj naj naj najukochańsze i już bym chciała być w kolejnej ciazy by nim one dorosły byk kolejny bobas. mialy żółta czka Julka od poniedziałku a Ala od wczoraj na szczescie dzisiaj odłączyli. ja karmie piersią szczególnie julke bo Ala malutka i jej ciężko i szybko sie denerwuje. ogólnie czekamy aż mała dobie do 2 kg a jest nada 1800 z groszami jak było dopiero dzisiaj przybrala 15gr. juz nie płacze tzn płacze ale mnej. ogólnie czasem nawet 5 h przespie to wtedy juz jest super. na początku była masakra bo soalam na siedząco a teraz już funkcjonauje normalnie. także jestem zapatrzona w moje cuda i chce juz do domu. nie jestem w stanie ogarnąć ze one wyszły ze mnie bo są idealne
pixlr_20161206090534472_20161206204720180.jpg
 

Załączniki

  • pixlr_20161206090534472_20161206204720180.jpg
    pixlr_20161206090534472_20161206204720180.jpg
    73 KB · Wyświetleń: 514
Hej dziewczyny. nie nadrobię was raczej szybko. u nas wszytsko dobrze. niestety nadal w szpitalu. ja sama z.dziećmi bo.mąż wrócil di pracy było ciezko ale już daje rade z dwójką. dziewczynki są cudowne naj naj naj najukochańsze i już bym chciała być w kolejnej ciazy by nim one dorosły byk kolejny bobas. mialy żółta czka Julka od poniedziałku a Ala od wczoraj na szczescie dzisiaj odłączyli. ja karmie piersią szczególnie julke bo Ala malutka i jej ciężko i szybko sie denerwuje. ogólnie czekamy aż mała dobie do 2 kg a jest nada 1800 z groszami jak było dopiero dzisiaj przybrala 15gr. juz nie płacze tzn płacze ale mnej. ogólnie czasem nawet 5 h przespie to wtedy juz jest super. na początku była masakra bo soalam na siedząco a teraz już funkcjonauje normalnie. także jestem zapatrzona w moje cuda i chce juz do domu. nie jestem w stanie ogarnąć ze one wyszły ze mnie bo są idealne Zobacz załącznik 786517

Jakie szkraby cudne :-)
 
A i dodam że karmie piersią a dokarmiam moim ale odciaganym. czasem podam mm jak chce raz szybciej sie uwinac. najdłuższe kamienie 3.5 h w środku nocy . .umierałam juz ale czego się nie zrobi dla takiego cudu. a dzisiaj od 3 na nogach i przymierzam się do spania. wolałabym kp tylko ale myślę że jest to do osiągnięcia ale niestety nie wtedy gdy chce się nabić szybko wagę. ojciec kupił mi laktator medela freestyle wiec jadę na 2 cyce xd mój rekord z 2 podczas 1 ściągania to 140 w 5 dobie. :)
 
reklama
A i dodam że karmie piersią a dokarmiam moim ale odciaganym. czasem podam mm jak chce raz szybciej sie uwinac. najdłuższe kamienie 3.5 h w środku nocy . .umierałam juz ale czego się nie zrobi dla takiego cudu. a dzisiaj od 3 na nogach i przymierzam się do spania. wolałabym kp tylko ale myślę że jest to do osiągnięcia ale niestety nie wtedy gdy chce się nabić szybko wagę. ojciec kupił mi laktator medela freestyle wiec jadę na 2 cyce xd mój rekord z 2 podczas 1 ściągania to 140 w 5 dobie. :)

No to wskoczyłaś na wysokie obroty. Ależ one są piękne. I te oczy [emoji7]
 
Do góry