reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Ja też już zaczynam o tym myśleć. U nas wchodzi w grę ten tyłem do kierunku jazdy i na pasy, bo starym autem jeździmy. Myślałam o beSafe izi plus czy jakoś tak ;-)
 
Hej dziewczyny, a u nas klapa co do fotelika do auta. Krzyś dostał fotelik na mikołaja od chrzestnego, tylko że ja myślałam o całkiem innym lepszym, a on kupił fotelik w tesco nie jestem za bardzo zadowolona z tego prezentu wolałabym zabawke dla małego. Nigdzie nie ma opini o tym foteliku zresztą pokrowiec jest tak cienki że czuć ręką ten plastik jak się dotknie. Nic nie moge zrobić, bo chrzestny to męż brat i nie chce żeby się obraził.
f2wlj44jy7aaxjoy.png
 
Madzia - moze powiedz ze nie pasuje Wam do auta ze zle sie trzyma bo fotelik trzeba przeciez przymierzyc i dopasowac do auta. Zapytaj czy ma paragon zeby mogl oddac i najwyzej wymienic na zabawke. A jak powie ze nie to uprzedz ze sprzedacie i za te pieniazki kupicie inny fotelik
 
My musimy tez juz patrzec za fotelikiem bo synek juz 11 kg wazy i ledwo wchodzi do tego pierwszego. Poza tym glowa zaraz zacznie mu wystawac poza fotelik
 
Madzia też powoli myślę o zmianę bo Helenka się wścieka i płacze ale te drugie są chyba od 9 kg a moja mała jeszcze tyle nie ma ;-) i raczej będzie mieć fotelik po siostrze a starszej kupimy nowy :-)
No i też myślę że lepiej powiedzieć że nie pasuje do auta albo do pasów ale już używacie to zwrócić czy wymienić się nie da. Więc tylko możesz sprzedać i kupić inny.

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myślę że dziewczyny dobrze radzą a gdyby chciał sam sprawdzić czy do auta wam pasuje trudno powiedz ze fotelik to nie jest zabawka ale B. ważna sprawa i powinien zapytać się o jakim myślicie mógłby się np. dołożyć .
 
reklama
Dzięki dziewczyny :) sprawa z fotelikiem jest już załatwiona :) Kitki twój maluch już waży 11 kilo to całkiem ładnie, jest co ponosić :) Mój dopiero 8 kg a już jest dla mnie ciężki jak go dłużej ponosze :)
f2wlj44jy7aaxjoy.png
 
Do góry