reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
heloo
Po szczepieniu jako tako było,widac że Marysia rozdrażniona była...do tego nerwy miałam bo córa się starsza rozchorowała,potem ja ....wrrr ja chcę już wiosny !!!!!!!!!!!!!!!! oczywiście tej ciepłej słonecznej !
Ja akurat jak brałam żelazo miała ciekawie ....bo chodziłam do wc więcej tak mnie goniło ,brałam tardyferon fol czy coś takiego...
...ehhh rok temu żyłam w wielkim strachu ...30 listopada myślałam że poroniłam :( ....miałam słaby grudzień .....a teraz ta niewiadoma śmieje się do mnie :D
Basia haloo co tam ?
TakaJ a u was?
Gdzie reszta dziewczyn ????
.....a tak wogóle powiedzcie jak tam wasze 3 latki....bo mi ręce opadają już momentami przy Mikim ......
 
Venicee no widzisz, na szczęście wszystko dobrze się skończyło :) A co się dzieje z Mikim? Jakub czasami bywa nieznośny, głównie jak jest śpiący ale tak to nie narzekam (pewnie sobie teraz coś wykrakałam).
 
Cześć dziewczyny [emoji3] u mnie bez zmian [emoji6] Kuba od czwartku znowu z wirusem ( katar, kaszel itd) ale mieliśmy podawać tylko ibum, standardowo spray do gardła, mucofluid i syrop Pelavo ( pierwszy raz stosujemy ). Juz jest ok ale męczą mnie te infekcje.. średnio co dwa tygodnie coś..
Jeżeli chodzi o zachowanie to jest różnie.. w przedszkolu ponoć mega poprawa, ale w domu lubi sobie porządzić i na wszystko ma swoją odpowiedz.. cieżko bo jest jedynakiem rozpieszczanym z każdej strony przez babcie [emoji12]
Jak przygotowania do świąt? Ja mam zamiar w piątek okna myć ale wstałam dziś z takim bólem gardła, że nie wiem co bedzie dalej [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Basia witaj w klubie z bólem gardła. Ja od jutra na opiece jestem bo mi się dzieci troszkę pochorowały ale to początek więc chciałam za wczasu zareagować no i mnie dzisiaj zaczęło gardło boleć a teraz to już mnie tak tnie, że nie umiem wytrzymać. A ja jutro chciałam okna umyć. Daj znać jak po tym pelavo bo nawet dobre opinie o tym słyszałam.
 
ja okna pomyslam wzeszlym tygodniu, wypralam firanki i powiesilam ozdoby w oknach. Zawsze cos do przodu. Paweł ostatnie 3 tygodnie pieknie do przedszkola chodzi i tfu tfu zdrowy poki co. Nikodem gania na czworo po coalym domu. Pomalu probuje sie puszczac ale boi sie. Dla mnie lepiej bo latwiej mi go ogarnac jak nie chodzi jeszcze. Jesli chodzi o zachowanie to tez mam czasem juz dość Pawła taki uparty i nie slucha. Basia Paweł tez byl jedynakiem przez babcie rozpieszczany. Tera jest jeszcze Nikoś co nie zmienilo sprawy ze tescie badzo go rozpieszczaja. To ich wnuczek pierwszy i najlepszy. A nikodem drugi wnuczek i rownież najlepszy. Myslalam ze przystopuja ale NIC Z TEGO. Jakby mi sie przytrafila dziewczynka to tesciowa zaglaska i rozpusci calkiem. Bo zawsze chciala miec corkea ma tylko synow
 
Żabila ja jednak te okna wczoraj pomyłam ale odchorowała je trochę, kiepsko się czułam i mam nadzieję, że dzisiaj jakoś dojdę do siebie. Choćbyś miała 100 dzieci to dziadkowie chyba i tak będą rozpieszczać i rozpuszczać, tego się chyba nie da zatrzymać.
 
Hejo :* melduje wczorajsze wykonanie zadania- okna umyte! [emoji23] wczoraj byłam tez na jasełkach u syna i powiem wam.. az się łezka w oku zakręciła! I wielki szacun dla wychowawczyń bo szczerze mówiąc zrobić przedstawienie z trzy i dwu i pół latkami to nielada wyczyn [emoji3]
Macie racje, że dziadkowie zawsze beda rozpieszczać ale jak jest jeden wnuk z dwóch stron to jest masakra.. trzeba to zmienić [emoji23] ale siostra na razie nie chce.. a u nas co wyjdzie to nie wiem.. zdecydowaliśmy, że ostatni raz się staramy tak na 100% a pózniej pol roku przerwy..
U nas chorób Cd.. M ma antybiotyk, ja zapchany nos a Kuba pokasłuje.. super ! [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
zdrowia Basiu !
Co do dziecka wiesz co ma być będzie ! tak musisz do tego podejść :D mimo wszystko byłby to wspaniały prezent dla WAS na święta /Miki poczęty w BożeNarodzenie / :p
Aga co tam słychać???
Jak pomyslę o świętach słabo mi sie robi..wcale na nie nie czekam .....mam jakiś odpych...
 
Do góry