reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

ja dopajam od bardzo dawna, Mały uwielbia koperek i rumianek i dość sporo pije. Lubi, więc chyba wie co robi;) Z kupkami nie mamy problemu. W sumie to nie pamiętam czy miał chociaż jeden dzień bez kupy. Nowe smaki średnio. Trzącha go na wszystko ale chyba najlepiej jak dotąd jadł marchewkę, po bananie była biegunka. Na razie nie łącze mu smaków. Wszystko dostaje pojedynczo
 
reklama
Moj je 5 posiłków po 150-250 ml i czasem (tak co drugi )dzień jemy cos dodatkowo, najczesciej kaszki, uważam ze nasze maluchy maja jeszcze czas na dodatkowe posilki i regularnosc

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Julia mam to samo, tez mi sie wydaje ze nie ogarniam macierzynstwa. Nie rozumiem mojego dziecka, ktore cale dnie marudzi a ja nie wiem czy z glodu czy z bolu czy co. Poza tym to jedzenie tez mnie przeraza te gluteny I inne dziwne rzeczy, kazdy ma inne zdanie na dany temat a ja zagubiona.
Ewa je rano kaszke jaglana z owocami a.popoludniu obiadek. Mleko niby dalej co 3h ale ona nie chce go pic I juz troche na wadze zaczela tracic, bede wazyc I zobacze co bedzie dalej.
Aga mam nadzieje, ze to kryzys pochorobowy I.na dniach nastapi poprawa.
 
Toteczka, a nie jest glodna mala? Moja duzo mleka nie pije naraz ale jak jest glodna to tzreba jej dac i pije. A noze Twoja bedzie wolala stale produkty, to zamien jeszcze noze jedno mleko na mleko z kleikiem to wbten sposob jej przemycisz

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)
Poczytałam nadrabilam :)

Alez się glodna zrobilam jak czytałam o potrawach wigilijnych :)
Ktoras pisala o wigilijnych potrawach ale troche inaczej robionych to i mnie odkad sa dzieci w rodzinie uszka sie robi z pieczarkami (kiedyś z grzybami) i polecam je baaaardzo!!! Kto ich sprobuje to mowi ze smaczniejszych uszek nie jadl :)
U mnie w rodzinnym domku byl karp smazony, karp w śmietanie i w galarecie, barszcz z uszkami, pierogi ruskie i z kapusta i grzybami i kompot z tego co kojarze. U męża zas w standardzie jest barszcz zazwyczaj z pierogi, kapuściak, pierogi ruskie, karp. O wiele wiele bardziej wole swieta spędzać z moja rodzina jest rodzinnie, milo i wesolo.. u meza sztywno i wszystko tak samo.. nawet tesciu co roku ta sama regulke mówi przed lamaniem sie oplatkiem.


Flamme napisze do Ciebie priv z imieniem i nazwiskiem zebys mnie dodala do grupy na fb.


Paula zmień pediatre i to koniecznie!! Co za jeb*** babsztyl!!

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie potraw jest 12 jak policzyć kompot z suszu to 13:) : karp smażony, śledź w śmietanie, barszcz czerwony z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, pierogi ruskie, kapusta z grochem, makiełki, ryba po grecku, krokiety, sałatka warzywna, kutia, bułka z miodem
 
Hej :)
Poczytałam nadrabilam :)

Alez się glodna zrobilam jak czytałam o potrawach wigilijnych :)
Ktoras pisala o wigilijnych potrawach ale troche inaczej robionych to i mnie odkad sa dzieci w rodzinie uszka sie robi z pieczarkami (kiedyś z grzybami) i polecam je baaaardzo!!! Kto ich sprobuje to mowi ze smaczniejszych uszek nie jadl :)
U mnie w rodzinnym domku byl karp smazony, karp w śmietanie i w galarecie, barszcz z uszkami, pierogi ruskie i z kapusta i grzybami i kompot z tego co kojarze. U męża zas w standardzie jest barszcz zazwyczaj z pierogi, kapuściak, pierogi ruskie, karp. O wiele wiele bardziej wole swieta spędzać z moja rodzina jest rodzinnie, milo i wesolo.. u meza sztywno i wszystko tak samo.. nawet tesciu co roku ta sama regulke mówi przed lamaniem sie oplatkiem.


Flamme napisze do Ciebie priv z imieniem i nazwiskiem zebys mnie dodala do grupy na fb.


Paula zmień pediatre i to koniecznie!! Co za jeb*** babsztyl!!

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
dla mnie pieczarka to nie grzyb :p w święta grzyby dodaje nawet do barszczu czerwonego i bigosu, ja uwielbiam zapach i smak grzybów leśnych choć wiem, że dzieciom nie powinno się ich podawać nawet chyba do lat 6
 
Witajcie,trochę mnie nie było (o ile ktoś zauważył :p ). U nas na Wigilię oprócz tych potraw, które się pojawiły, to jest zupa sliwkowa, pierogi z kapustą i serem, makowki (ale chyba ktos pisal) i kluski z makiem, któraś je pod inną nazwą. Oprócz tego rolmopsy, śledzie w zalewie. Aż mi slinka cieknie na samą myśl ;)
 
Witajcie,trochę mnie nie było (o ile ktoś zauważył

Ja zauwazylam :)

Bylismy u poloznej. Ale sie ucieszyla! Synek akurat mial dobry humor i byl grzeczny i usmiechniety.
Ale pogoda to koszmar! Sporo mokrego sniegu i jeszcze nie odsniezyli drog i chodnikow, wiec wozek ten wozek to musialam pchac na sile, kola sie slizgaly i ja sie slizgalam.. brr.

Zapomnialam napisac, ze mnei synek o zawal serca zaczal przyprawiac. Zaczal wydawac takie odglosy jakby mial problemy z oddychaniem - wciaga powietrze charczac. Na szczescie widze, ze robi to celowo podczas gaworzenia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja zauwazylam :)

Bylismy u poloznej. Ale sie ucieszyla! Synek akurat mial dobry humor i byl grzeczny i usmiechniety.
Ale pogoda to koszmar! Sporo mokrego sniegu i jeszcze nie odsniezyli drog i chodnikow, wiec wozek ten wozek to musialam pchac na sile, kola sie slizgaly i ja sie slizgalam.. brr.

Zapomnialam napisac, ze mnei synek o zawal serca zaczal przyprawiac. Zaczal wydawac takie odglosy jakby mial problemy z oddychaniem - wciaga powietrze charczac. Na szczescie widze, ze robi to celowo podczas gaworzenia :)
U mnie podobnie, od 2 dni tak wciąga powietrze, ja bym to porownala do zdziwienia u doroslego, robi to non stop i sam się z tego smieje.
Lizzy ja tez zauwazylam i iwonaimaja dawno sie nie odzywala tez

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry