reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

żywienie matki w czasie karmienia piersią

Jestem 3 dobę na położniczym. Karmie piersią i dostałam:
Owoce: kiwi, gruszka, pomarańcze, 1/8 cytryny i mus jabłko- truskawka.
Mięso: ryba, wołowina, indyk
Warzywa: marchew, kalafior, fasolka szparagowa
Sos winegretem, makarony
 
reklama
Trzeba obserwowac dziecko. Jak ja zjadlam leczo z papryką to mały to na sobie odczuł ale mial wtedy 2 tyg

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziecka nie boli brzuch od tego co je matka. Do mleka przechodzą tylko alergeny, które mogą co najwyżej wywołać wysypke. Nie ból brzucha.
 
reklama
No ja od porodu jem wszystko, łącznie z kapustą, bobem, rzeczami z grilla, chilli, czosnkiem, czekolada, truskawkami, czereśniami. Pije kawę i rzeczy gazowane. Fast foody tak samo. Oczywiście nie codziennie, bo staram się odżywiać zdrowo, ale nie boje się tego zjeść. Może że trzy razy dziecko bolało brzuch, ale to nie od mojego jedzenia, bo to fizycznie nie możliwe.
 
Do góry