reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Skoro dopiero niedawno zaczął chodzić to pewnie też inna sprawa, bo w sumie nie bardzo jestem sobie w stanie te kostki wyobrazić :D . Byliście pod opieką jakiegoś fizjo w związku z tym późnym chodzeniem? Może się go poradzić? ;)
Dolaczylam zdjecia. Nie byliśmy bo na szczepienie pediatra powiedziała żeby jeszcze poczekać bo dziecko ma jeszcze czas by zacząć chodzić. I w taki sposób to była nasza ostatnia wizyta u pediatry bo młody w ogóle nie choruje.
 
reklama
Życzę Wam
Czarodziejskich chwil
Ciepłej rodzinnej atmosfery
Uśmiechów, zdrówka,
Pyszności na stole,
cudownych prezencików.
Spełnienia marzeń wyjątkowego
Sylwestra i wszystkiego
co najlepsze w Nowym Roku:tak:
 
Hej. Powiedzcie Mi kiedy zapisać dziecko na bilans dwulatka? Na 15 stycznie przypadają urodzinki, może orientujecie się jak to wygląda?
 
O cholera, na śmierć zapomniałam o bilansie!
A czy bilans jest koniecznie konieczny i niezbędny?
Bo w przychodni nie było nas już 1,5 roku i nie zamierzałam się tam wybierać w ogóle...
 
reklama
Do góry