reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
U mnie ok. Brzuch rośnie i doszłam do wniosku że chyba wole rodzić latem :) kiepsko z tą zaawansowaną ciążą w mróz, chodzi mi zwłaszcza o ciuchy. Płeć wciąż jest dla nas tajemnicą i będzie przyjemniej do grudnia bo męża zabieram na następne usg jeśli lekarka
się zgodzi (a z nią to różnie :)) a moja druga połowa ma dobre oko :) zaczynam myśleć o świętach chce wszyskie przygotowania rozwlec maksymalnie w czasie. Niestety mamy też trochę zmartwień w związku z pierworodnym.
 
Ostatnia edycja:
Chyba bez pomocy psychologa dziecięcego się nie obejdzie, ale damy rade. Nasz Kamil to po prostu bardzo wrażliwe dziecko. Boje się na samą myśl że od września szkoła a wiem jakie dzieci potrafią być :(

Myślicie już o świętach? W sumie mnie już nie cieszą tak jak kiedyś ale chcę żeby były wyjątkowe dla dzieci :)
 
Ja czasem :) moze chcesz dołączyć do marcowek ? Grupa zamknięta, tam sie sporo dzieje ;)


74706vgcla2htliu.png
 
Wierze :) jeszcze pamiętam co tu się działo 6 lat temu :) ja liczę na rozwiązanie w lutym ;) położona się mnie pyta który to tydzień, a ja niewiem :) przy Kamilu znałam tydzień i dzień, przy Michale miesiąc a teraz trymestr :)
 
Ja po kolejnej wizycie a czułam się jak na kolejce górskiej :) wcześniej była u mnie położna i tak od słowa do słowa mówi mi że w naszym szpitalu kobiety rodziły naturalnie po dwóch cesarkach więc nie jestem skreślona :) na wizycie zapytałam moją ginekolog i też potwierdziła :) nawet sprawdziła moje blizny na Usg po cięciach i są "książkowe" ja już taka uradowana że mam szanse i nagle kubeł zimnej wody. Nasz maluch jest ułożony miednicowo i po 30 tygodniu już zmniejsza się szansa że się obróci :/ Czyli cięcie, ale co tam najważniejsze by się dobrze skończyło
no i wciąż nie wiemy jaka jest płeć :D
 
Anecznik moze sie jeszcze obróci, ma jeszcze czas. A poprzednim razem czemu mialas cesarki ? Ze względu na położenie miednicowe? Strasznie jestem ciekawa czy to dziewczynka :) myśle ze tak [emoji6][emoji6][emoji6]
Mój młody ułożony jest juz główka do dołu uff bo cesarki bardzo nie chciałam miec. Niestety mam zalecenie lekarza zeby leżeć bo młody jest bardzo nisko położony i musi sie troszkę podnieść do góry a jak bede non stop gdzieś biegać to nie ma na to szans i w końcu mi sie szyjka skróci i bede leżała do końca.

Powodzenia ! Dawaj znac co u ciebie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
W sumie za pierwszym razem to do końca nie wiem. Miałam wyjść do domu a skończyło się nie udaną próbą wywołania a potem cięciem. Działo się coś złego z ciśnieniem. Drugi raz już zaczęły się skurcze grzbietowe, ale zawsze :) jednak po usg lekarz stwierdził że tniemy, bo było wcześniej cięcie i dziecko duże (w sumie miało 4200 :)) zresztą nieważne jak byle się dobrze skończyło :) jeszcze tylko dwa miesiące ;)
 
Do góry