reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszczep podniebienia i wargi

MAJU jak ty pieknie wyglądasz:-)Kiedy mieliście operacje? Masujesz jej już blizne? Jakiej maści uzywacie? Wiktorka operował dr. Skirpan, mało mówi ale wie co robi;-)A ja teraz tak wyglądam- jakiś tydzień po operacji.
SAM_1884.jpg
 

Załączniki

  • SAM_1884.jpg
    SAM_1884.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 1 344
reklama
kangur to moj profil zapros mnie do znajomych i dodam Cie do grupy :) www.facebook.com/aldona.dzida
Co do Skirpana, to fajnie, ze Wam sie udało, bo WIktorek ładnie wygląda. Ale powiem Ci, ze na grupie są dziewczyny, ktorym niespecjalnie zoperował dzieci i szukają pomocy teraz w innych osrodkach.
Co do blizny to my mamy tylko smarować (Kelo Cote). Blizna jest płaska, nie czuć jej pod dotykiem, ale widać taką kreseczkę. My mielismy operacje 25 lutego, a Wy? :)
 
Maya, kangur, super,ze już po zabiegu, efekty rewelacyjne! Za kilka lat prawie sladu nie bedzie. Majuska co u ciebie? Jak tam córcia po operacji? Pochwaliłabyś się fotką. Pozdrawiam was gorąco!
 
Dziewczyny witam Was
Ja chciałabym w imieniu kolezanki ktra za miesiąc powita córeczkę z ta wada.Niestety ona ma mały dostep do internetu wiec ja szukam informacji o tym zchorzeniu,Co powinnam jej teraz przekazac jakie informacjie
Ona mieszka w Legnicy i rodzic naprawdopodobniej bedzie w Łodzi w Matce Polce bo tutaj ja skierował jej ginekolog do profesora Wilczyńskiego.Niestey ten rpofesor przyjmuje chyba tylko prywatnie i za wizyty bierze baardzo słono_Ona przyjechała do niego na kosultacje i za wizyte musiała 600 zł zapłacic.Niestety na kolejne jej niestac .Co powinna zrobic jak urodzi? Czy mozna zaufaclekarzom z Łodzi czy juz powinna sie kontaktowac ze szpitalem w Warszawie?Doradźcie
 
Hej! Dwa tyg temu urodziłam synka z rozszczepem wargi i podniebienia. Mały je z butelki Medeli. odciągam mój pokarm, ale ciągle chciałby być przy butli. Zdecydowanie brak mu smoczka. macie jakieś sposoby by zastąpić mu to? jak jeste ciągle przy butli to później mu się ulewa, a bez tego nie chce zasnnąć i bywa że nieśpi dniami i nocami-jedynie po 15-30 min.
 
reklama
Witam wszystkich, w marcu urodze córeczkę u ktorej stwierdzono rozszczep wargi i podniebienia. Po uslyszeniu tej wiadomości byl to dla mnie szok, ciekawosc. Nigdy nie widzialam, ani o tym nie slyszalam. Przygotowujemy sie do tego i teraz juz jestesmy bardziej opanowani i spokojni z ta wiadomoscia, poradzic musimy jak najlepiej i zapewnic opieke. Chcialabym z takimi mamusiami porozmawiać, dowiedzieć się więcej na ten temat. Pozdrawiam
 
Do góry