reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

My na swieta zostajemy w Austrii. Wigilie spedzimy w trojke, a w niedziele przyjda rodzice meza.
Mamy juz Thermomixa i potwierdzam ze o wiele latwiej (nawet z Jonathanem) sie z nim gotuje [emoji4].

Ja niestety leze w lozku z zapaleniem piersi. Nawet zastoju nie mialam wiec to pewnie stres i noszenie malego. Na razie biore paracetamol i robie oklady z twarogu. Goraczka raz jest a raz nie ma... Oby obylo sie bez antybiotykow. Maz pomaga ale niestety ma projekty do oddania wiec musze szybko wyzdrowiec. Dzis Jonathan wyczuwa ze mama zle sie czuje i jest grzeczny, nawet zrobil mi niespodzianke i zasnal po raz pierwszy sam w lozku bez placzu i bez usypiania. Wczesniej spal w dzien tylko w nosidelku. A wczoraj udalo sie nawet na krotko wyjsc z nim w wozeczku. Do tej pory nie cierpial go. [emoji13]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Happy zdrowiej, może pomogą też okłady z kapusty, czy gorący prysznic chociaż to bardziej przy zastojach właśnie...
Fajnie, że synek grzeczny :)
Korzystaj z noszenia jak dojdziesz do siebie, bo jak już ruszy na podłodze to mu się odwidzi...chociaż Laura przy zębach grzecznie się tuli w nosidle, a i w chuste dała się zamotać :) na plecy już nie chciała cfaniara [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
U nas ciezka noc
Łucja od 23 marudzila. Spala na lozku. Po 3 zjadla mleko zasypiala i wszystko zwymiotowala. A jak strasznie plakala.... Ogolnie to wczoraj jesc zbytnio nie chciala... Miala w nocy prawie 38 stopni...
Biedna moja... Do rana spala przytulona we mnie . a teraz piora sie poduszki i posciel.
 
Anitaka biedna Łucja :(
Mam nadzieję, że przeszło jej i czuje się lepiej.
U nas nic nowego, loteria z drzemkami trwa. Teraz Laura włączyła tryb 2 drzemki, ale pierwsza tylko 30 minut na regenerację :D
Nauczyła się schodzić z kanapy zsuwając tyłem na nóżki, jak na dziecko przystało :) a nie głową w dół :D no i mamy komplet jedynek i dwójek [emoji14] przerwo w ząbkowaniu trwaj!!!!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
No juz lepiej bo je kaszke. Uff. I tez z drzemkami roznie. Wczoraj tylko pol godz spala. I zaspala nam w foteliku jak wracalismy do domu kolo 20 takze wytrzymala dlugo.
 
Anitaka może kolejne zęby czy co, mi Laura ulała dwa razy ostatnio. Raz dokładnie na dzień przed przebiciem dolnej dwójki i drugi raz dokładnie przed drugą dwójką :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karola szczerze to nie wiem bo za nic w swiecie nie chce pokazac. Mozliwe ze to cos na zeby. Ale nie wiem bo co chce zobaczyc to albo zacisnie zeby albo mnie ugryzie... A i ostatnio myslalam ze ma jakas pestke w buzi czy cos a ona nauczyla sie zgrzytac zębami
 
Dziewczyny, głupie pytanie. Gdzie kupię, wysyłkowo, porządne ciepłe męskie skarpety? Mąż ma duże kopyta (rozmiar 46) i wszędzie stacjonarnie w tych naszych zapyziałych sklepach są takie rozmiary, ale cienizna na wiosnę, a ja potrzebuje czegoś trochę grubszego:hmm:

A małż ma 22.12 urodziny. Rzeczywiście fajnie to ujęłam:laugh2: Z 22 lat by się cieszył, ale je 8 lat temu skończył.
 
Eee Anig to mąż i tak młodziutki :D
Skarpety...hmmm...jeśli chcesz coś naprawdę ciepłego i w dużym rozmiarze to może w sklepach sportowych :) może mają coś termalnego co nie wygląda odrazu jak na narty [emoji14]

Anitaka, a ile ząbków już macie?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry