reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczko kochana Ty chyba jedna o mnie pamiętasz;) dziękuję za wywołanie.
Jakiś czas temu pisałam z zapytaniem tutaj jak sobie radzicie ze swędzeniem po szczepieniach,ale zostało bez odzewu.
Tak podczytuję sobie ale co tu pisać. 22go jedziemy na drugie szczepienie. Potem moze styczen(miesiac moich urodzin) chciałabym się zacząć starać:) vo będzie to będzie;)
Burczus kochana trzymam kciuki a jak dziewczyny piszą o SZczepieniach to ja sama nie kumam ale pisz pisz, im więcej piszesz tym bardziej cie zapamiętają i będziesz mogła liczyć na odzew. Spójrz nasza Fondie to chyba wszystkie pamiętają :D pozdrawiam :)
Zresztą to się tyczy każdej z nas, im więcej wpisów tym większe zaangażowanie :*

Kas a ty nie spotkałas mojego M? Bo on tez z oprycha walczy. Ja mu dziś mowie: widzisz zaplanowalismy randkę na Mikołaja :) pierwsze film a potem "kino" tak po 23ciej :p i od razu ty masz opryszczke a ja malpe :/ na co mój wiecznie posłuchujacy Lolek mowi: ale tata ma opryszczke a malpą nie jest :p (godzilla :D )
 
reklama
Burczus wiem że po szczepieniach ręce bolą i swędzą ale jakoś to przetrzymywaly.Nie smarowalu ani nie drapaly. Chyba Fondie tabletkę wzięła.Pisz do niej na priv bo w krzachach siedzi
 
Burczus wiem że po szczepieniach ręce bolą i swędzą ale jakoś to przetrzymywaly.Nie smarowalu ani nie drapaly. Chyba Fondie tabletkę wzięła.Pisz do niej na priv bo w krzachach siedzi
Nie no już 1.5 tygodnia minęło więc swędzenie prawie przeszło:)
Trochę miziałam te gule ale nie drapałam. Pani z laboratorium mówiła że nie ma co brać wapna bo to i tak nie pomoże;)
 
Burczus mnie najbardziej bolalo i swedzialo pierwsze szczepienie. Potem z kazda dawka bylo lepiej. Aaaa i dr mi mowil ze jesli by nie bolalao ani nie swedzialo zebym sie nie przejmowala. Bo kazdy organizm reaguje inaczej. I jesli jest brak obiawow bo wcale nie swiadczy o tun ze np szcEpionka nie dziala.
 
Dzień dobry.
Nafoczko :*, mam się dobrze i dzielnie walczymy w tandemie :D Objawów już jakby mniej, ale dystans do mięsa nadal pozostał :D
dziś u nas 9w4d.
Malucha widuję co tydzień, bo jak każda z nas tutaj mam świra i stracha wielkiego..Następnym razem z dzidkiem widzimy się w czwartek, tym razem na dłużej niż 3 sekundy!
Wyobraźcie sobie, jak mam zryty beret, że jeźdżę 1,5 h w jedną stronę, by posiedzieć w poczekalni 2 h, a w gabinecie spędzić kilka sekund??? :D, ale to mnie uspokaja, a lekarka nie ma nic przeciwko
Kto teraz w kolejce do ciąży?
 
Avitka, Czajak Dziękuję za życzenia. Wypoczywaj Kochana nabieraj sił i optymizmu do dalszych zmagań. Będzie dobrze ))
Kas Kochana ja też wciąż coś łapię jak nie lekkie przeziębienie to ból gardła , głowy to plecy to nogi. To chyba ten wiek hehe.
Burczuś Ja jestem po trzecim szczepieniu . Zawsze odczuwam te same dolegliwości oprócz bąbli na skórze i opuchlizny w okolicach nakłóć bardzo bolą mnie ręce , drętwieją przez pierwsze dwa dni to noc nie przespana tak boli . Do tego swędzenie, mam wrażenie że pobolewa mnie lekko brzuch. Po ostatnich dwóch szczepieniach miałam dreszcze.To tyle z mojej strony.
 
Avitka, Czajak Dziękuję za życzenia. Wypoczywaj Kochana nabieraj sił i optymizmu do dalszych zmagań. Będzie dobrze ))
Kas Kochana ja też wciąż coś łapię jak nie lekkie przeziębienie to ból gardła , głowy to plecy to nogi. To chyba ten wiek hehe.
Burczuś Ja jestem po trzecim szczepieniu . Zawsze odczuwam te same dolegliwości oprócz bąbli na skórze i opuchlizny w okolicach nakłóć bardzo bolą mnie ręce , drętwieją przez pierwsze dwa dni to noc nie przespana tak boli . Do tego swędzenie, mam wrażenie że pobolewa mnie lekko brzuch. Po ostatnich dwóch szczepieniach miałam dreszcze.To tyle z mojej strony.
Dziękuję za odp:)
To ja mam poprostu takie "garby" ,ból pod dotykiem i swędzenie.szczególnie przez 2 pierwsze dni. Nie mam drętwień i śpię jak zawsze;) także ten...już nie marudzę i nie narzekam;)
 
Ja po szczepieniach przykładałam sobie kostki lodu, pomagało i na ból i na swëdzenie :-)
Moja aktywniść jest tu kiepska bo też i tak siė czuję:(
Jestem w 14 tyg. a ciągle czuje się jak na samym początku ciąży - popołudnia i wieczory są straszne. Ciągle wymioty, ból brzucha, plecõw szkoda gadać! Od pon. mam odstawić enkorton, boję się jak ch...ra!!!!
I ciągle czekam na wynik pappy! Ile czekałyście!?!? Mnie w środę minęło 2 tyg. od badania i cisza!!
Żeby tylko dzidzia była zdrowa to nawet żygaczka będzie fajna;)
Czytam wszystko i myślę o każdej z Was!!!! :)
 
Ja po szczepieniach przykładałam sobie kostki lodu, pomagało i na ból i na swëdzenie :-)
Moja aktywniść jest tu kiepska bo też i tak siė czuję:(
Jestem w 14 tyg. a ciągle czuje się jak na samym początku ciąży - popołudnia i wieczory są straszne. Ciągle wymioty, ból brzucha, plecõw szkoda gadać! Od pon. mam odstawić enkorton, boję się jak ch...ra!!!!
I ciągle czekam na wynik pappy! Ile czekałyście!?!? Mnie w środę minęło 2 tyg. od badania i cisza!!
Żeby tylko dzidzia była zdrowa to nawet żygaczka będzie fajna;)
Czytam wszystko i myślę o każdej z Was!!!! :)
Ja miałam po 7 dniach wynik Pappy.

A ja czuję Tymka coraz bardziej. Nie ma wątpliwości, że to on. Dziś obudził mnie kopniakami, bo sobota i chciałam pospać dłużej a on nie, wstawaj matka na śniadanie! No i pora śniadania w tygodniu a dziecko się upomina.
Odliczamy dni do połówkowego. Jeszcze 5 dni.

Nafoczka obiecuje przesłać swoją historię po świętach, bo teraz nie mam dostępu do laptopa a chciałbym ująć ją w podobnej formie jak dziewczyny. Niestety z telefonu nie mogę znaleźć tego wątku pomocniczego. Także pamiętam o Tobie. Muszę jeszcze uporządkować, znaleźć swoje wyniki badań i przysiadę do pracy [emoji2] Jestem na forum cały czas i nie myślę uciekać.[emoji2]

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nafoczka piszesz by sie odzywac to odzywam sie i ja nowicjuszka :)
Dziewczyny wlasciwie to ja z konkretnym pytaniem od mojej Psiapsiuly, ktora ma taki problem. Moze spotkalyscie sie z tymi dolegliwosciami. Juz pisze o o chodzi. Kilka dni temu pojawily sie u niej sine kolana, polozyli w szpitalu nic nie wyszlo ale zapobiegawczo dostalo cleksane te najmniejsza chyba dawke 0,4 i po 2 dniach zastrzykow mowi, ze strasznie nogi ja rwa nie moze chodzic usiedziec na miejscu tez nie sposob. Nie wie co ma robic czy odstawic zastrzyki? Lekarz na czacie odeslal ja do prowadzacego lekarza :( Pomozecie? Macie doswiadczenie we wczesnej ciazy miala krwiaka ale wchlonal. Acha jest na koncowce 7 m-ca.
Pozdrawiam cieplutko Wszystkie Dziewczeta :) milego wieczorku.
Zdecydowanie nie takiego jak u mnie na tzw szmacie ha ha Maz generalne porzadki zafundowal o))
 
Do góry