reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Bo dzieci mają refluks a od słodkiego to się pogarsza. Tak czułam że te syropy nic nie dają, gastrotuss debridat a potem moje przypuszczenia potwierdził pewien lekarz, który chyba jedyny w mieście nie leczy refluksu u dzieci syropami.

Zresztą czytam na forach różnych opinie i wiele dzieciaków wymiotuje po tym syropie. No ale niektórym pomaga. Na sprawy jelitowe może pewnie bardziej pomóc niż na refluks.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co u was słychać? Jak przygotowania do świąt? My odwiedzamy w wigilię obydwie rodziny i wiadomo, że z dziećmi długo nie posiedzimy nigdzie więc tym bardziej nie chce mi się nigdzie iść. Ubierać i rozbierać ich w te zimowe wdzianka.... Zamęczą nam dzieciaki, najpierw jedni dziadkowie potem drudzy będą nad nimi skakać a potem przebodźcowane dzieci będą nam płakać wieczorem :( Swoją droga nie wiem czemu ale jestem strasznie negatywnie nastawiona do rodziny meża odkąd mam dzieci. W sumie to nic mi nie zrobili, czasem troszkę irytują ale jakoś po prostu działają mi na nerwy.
A w domu choinki nawet nie ubierzemy bo nie na gdzie postawić :D
 
Ostatnia edycja:
U nas w tym roku nietypowo. Z racji pojawienia się dzieci wigilia u nas :-). Ale taka z cateringiem, bo nikt sobie nie wyobraża ze będziemy przy trzymiesiecznej dwójce gotować :-D
 
No i musze się pochwalić, ze od jakiegoś czasu, mniej więcej miesiąca, dzieciaki dają mi pospać w nocy. Może juz się im w miarę wykształcił układ nerwowy a może to kwestia wyrżniętych juz zębów - nie wiem. Bywało, ze biegałam do nich i ze 20 razy a teraz bywa, ze ani razu nie wstaje! Wyspana matka to szczęśliwa matka
 
Aga_82 super ze nocki zaczynają przesypiać. Ja się śmieje ze wyspie się jak pójdą na studia :-D. Nietupska u nas szczęśliwie miejsca trochę jest i 6 osób przy stole się zmieści. Ale jak kupowalismy mieszkanie, to z tyłu głowy była myśl o dziecku. Ze trafiło się jedno w gratisie ;) to szału z miejscem nie mamy :)
 
Dziewczyny co za piękny dzień!!!! Trzy noce z rzędu dzieci śpią 22-7:00 z jednym mlekiem o 3:30! Nie moge uwierzy! Chwilo trwaj! Nie wiem co pomogło czy po.prpstu same problemy z brzuchami mijają ale w.dzień też nagle śpią sporo :) co do świąt to właśnie zostawilam męża z całą trójką i jadę po prezenty bo nic nie mam.. a wigilia u tesciow. Tesciowa trochę obrażona bo.nie chcę zostać na noc. Ale to raptem 45 min drogi i wolę wrocic do domu bo z nimi to.bym się chyba przeprowadzić musiała:) choinkę będziemy mieli malutką bo nie mam.gdzie postawić. Aaaa i się uśmiechają dzieciaki [emoji3]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje zrobiły mi trzy nocki jak marzenie od 20 do 8 z pobudka o 3. Ale im przeszło :-D. Ale i tak nie mam co narzekać bo zazwyczaj śpią od 19 do 6 przerwa o 1:30
 
Do góry