reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ma_rta, Peugeotka napisała, ze 17.02 będzie miała wizytę nie cc. Łożysko przodujące jest wskazaniem do cc, ale je zrobią planowo (pewnie tydzien lub dwa przed terminem) jak nic w międzyczasie nie będzie się działo [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oby Sue zmienila!!;)), tak bardzo chcialam naturalny ,zobaczymy,narazie martwi mnie praca nie jest ciezka jednak 12h 4 dni w tyg ,7pobudka o 20 Dom a Sen kolo 23, napewno majac macice przodujaca musze uwazac wiec w pon zdecydowalam pojsc do mojego lekarza z wynikami usg z wczoraj i zapytac czy koniec pracy czy nie ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oby Sue zmienila!!;)), tak bardzo chcialam naturalny ,zobaczymy,narazie martwi mnie praca nie jest ciezka jednak 12h 4 dni w tyg ,7pobudka o 20 Dom a Sen kolo 23, napewno majac macice przodujaca musze uwazac wiec w pon zdecydowalam pojsc do mojego lekarza z wynikami usg z wczoraj i zapytac czy koniec pracy czy nie ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Lozysko przodujace :-)

Jesli masz prace fizyczna, wymagajaca podnoszenia czegokolwiek ciezkoego itp to na pewno lepiej by bylo na l4 isc.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lozysko przodujace :-)

Jesli masz prace fizyczna, wymagajaca podnoszenia czegokolwiek ciezkoego itp to na pewno lepiej by bylo na l4 isc.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Placenta previa mi tlumaczy macica ;)) ,polskiego sie ucze
Dziekuje[emoji108], wiec lozysko przednie;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bylam dzisiaj w 2 sklepach z wozkami - ogladalam emmaljunge i bugaboo.. emmaljunga slaba, na bugaboo sie zawiodlam. Spodziewalam sie 'wow' - ale hmmm.. fajny, ale nie powala. :-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dalej z drenami leżę :( a leje się ze mnie masakra. Raz się wystraszylam bo myslalam ze cewnik wypadł bo uczucie jakby człowiek się ze sikal - sorki za opis.
Dziś mały prawie cały dzień był ze mną. Niestety dalej brak pokarmu, laktator tez nie pomógł do tej pory. Jutro rano walka z nim może coś jutro już ruszy
 
reklama
Jezu jak mnie bola żebra. Moj synek chce mnie wykończyć przed porodem normalnie zaraz pod biustem mam mała syrke.i nijak nie mogę sobie poradzić każda nowa pozycja jest coraz gorsza... Umrę..... Mnie tez się wydaje ze urodze jeszcze w Styczniu.. Normalnie mam takie przeczucie.. Lekarz dopiero w środę a ja sie nie mogę juz doczekac...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry