reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ja z kolei ostatnio jak byłam na zakupach w Tesco, gdzie kolejki były naprawdę kilometrowe, to po 20 minutach stania w kolejce, kasjerka stwierdziła, że Pani co stoi przed mną jest ostatnia i zamyka kasę :D także musiałam się przetransportowac i stać kolejne 20 minut :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
image.jpeg
Dlatego staram sie wiekszosc zakupow robic internetowo :) wlasnie ogladam prezenty na swieta... Juz nie ta kondycja, nawet jak nie ma kolejek to ciezko przez caly sklep przejsc :) nie wiem czy w pl w H&M sa takie body, ale swietny material !!! Mam roznych firm ale te mi najbardziej sie spodobaly
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    472,1 KB · Wyświetleń: 462
Zobacz załącznik 787035 Dlatego staram sie wiekszosc zakupow robic internetowo :) wlasnie ogladam prezenty na swieta... Juz nie ta kondycja, nawet jak nie ma kolejek to ciezko przez caly sklep przejsc :) nie wiem czy w pl w H&M sa takie body, ale swietny material !!! Mam roznych firm ale te mi najbardziej sie spodobaly
Czy to ten sam material to nie wiem ale są podobne i są te same spodenki bo też się nad nimi zastanawiałam :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahah spodenki tez slodziaki, ale duzo rzeczy mi sie podoba w tym sklepie...
A na body jest napisane organic cotton, ale naprawde jest lepszy niz te co mam no i zapinane kopertowo...
 
ellie swietny zestaw;d

u mnie kolejny kiepski dzień, jak nie stopy to plecy;/ i tak w koło macieju. Na dodatek mam takie dziwne uczucie w brzuchu, to nie jest ból, tylko coś na rodzaj podgrzewania od srodka?? poleżałam, minęło, ale zaniepokoiłam się troszkę. Miała tak któraś?
 
ellie swietny zestaw;d

u mnie kolejny kiepski dzień, jak nie stopy to plecy;/ i tak w koło macieju. Na dodatek mam takie dziwne uczucie w brzuchu, to nie jest ból, tylko coś na rodzaj podgrzewania od srodka?? poleżałam, minęło, ale zaniepokoiłam się troszkę. Miała tak któraś?

Hmmm takiego bolu nie mialam, za to wszystkie inne mozliwe zbieraja mi sie wieczorami jak juz chce isc spac...
 
A ja się zastanawiam nad kupnem monitora oddechu. Boję się strasznie, że dziecku się w nocy uleje i się zachłyśnie.. czytałam, że Babysense 5 jest dobry. Używała go któraś z was?
 
Uff co za weekend 2 dni spędzone na praniu i prasowaniu, jeszcze dziś parę rzeczy po prasować i w workach próżniowych będą czekac. W euforii zakupowej chyba za bardzo zaszalalam z body ( te body H&M kopertowe oczywiście posiadam ) za to muszę dokupic pajace na 62 mam tylko 2 a na 56 aż 10.
Co do monitory oddechu to też się zastanawiam czy go kupic.
Ostatnio też głowę sobie łamie jaki termometr kupić dla malego. Koleżanki polecają z firmy microlife ale opinie są rozne. U was jakie się sprawdzają?
 
reklama
Hej dziewczyny :) u nas monitor oddechu był zbedny, tzn ja nigdy nie miałam takiej potrzeby i dziecku nigdy nic się nie stalo. Co do termometrów, wiadomo są różne fajne, elektroniczne, ja najbardziej lubię i mam zwykły z apteki z elastyczna końcówka i on według mnie mierzy najdokladniej. Taki też dają w szpitalu bo tutaj każda mama ma mierzyć dziecku temperaturę kilka razy dziennie..

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry