reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witajcie :)jestem po 11 latach ponownie w ciąży .Długo czekałam na ten dzień .Niestety jestem w 4TC i jeszcze nie widac zarodka.W internecie przeczytalam wszystkie mozliwe opcje i strasznie sie boje że zarodek sie nie pojawi .Z obliczen poloznej wynika ze przewidywany porod to 14 sierpien .Trzymam kciuki za wszystkie przyszle mamusie.:):)
Spokojnie, ja jak byłam na usg w tyg to była czarna plamka i lekarz nawet powiedział,że może być ciąża, a nie musi, a po tyg widziałam już jak biję serduszko ;)
 
reklama
Dzień dobry!
Tak jak dziewczyny piszą to może być tylko draśnięcie. Gdyby się nasiliło i zmieniło kolor to zawsze możesz pojechać na IP.

Plamiłam długo w poprzedniej ciąży niezależnie od przytulanek - niski poziom hormonów, ale stach był.

Ja już dzisiaj wróciłam do żywych. Gardło wyleczyłam, jest taki spray Argentin na bazie srebra i można to stosować w ciąży gdyby któraś potrzebowała. Działa cuda. Tylko katar mam jeszcze mega.
Mąż mój kochany wczoraj okna pomył korzystając z pogody, my z młodą w łóżku zabunkrowane byłyśmy, ale w chacie pełen sajgon więc muszę się pozbierać.
Miłej niedzieli!
Ps. To jak to jest z tym macierzyńskim? Na bezrobociu pełna kwota w zależności od poprzednich zarobków? Która się zna?

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem ja wcale nie otrzymywałam macierzyńskiego, ale może to była inna sytuacja, bo w trakcie chorobowego firma w której robiłam splajtowała i zamknęli, ale za to chorobowe miałam do końca
 
No jak się firma zamknie to rzeczywiście klops.
Dlatego ja chcę pogadać z szefem w kwestii tej umowy. Ich to nic nie kosztuje, a tysiak trochę mało...

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
tak naprawdę to zależy jak oni ci wyliczą i podają do zus średnią, u nas jest lepiej, bo my w zakładzie pracy całą ciąże składamy chorobowe, i wypłatę dostajemy reguralnie co miesiąc tak jak zwykle 10 każdego miesiąca, nie tak jak kiedyś gdzie indziej robiłam i wypłata zależała od ilości tyg chorobowego jak miałam za 3 tyg to tak dostawałam i w dodatku zawsze trzeba było czekać w zusie ,aż przeleją
 
Tyllkaaa może krzepnie, nie stresuj się, a jeśli naprawdę masz mocne obawy jedź na szpital od razu cię przyjmą na ginekologii jak powiesz,że w ciąży masz plamienia. Ja jak poroniłam z pierwszym to miałam bardziej różowo czerwone niż brązowe , ale też pojechałam i mnie zostawili . Jak masz się stresować lepiej jechać i sprawdzić
 
Po prostu oszaleje... @Adeline89 w sumie po co jechac skoro tylko ja soe przejmuje... moj mi wczorah powiedzial ze uwierzy jak bedzie zdjecie z Usg na razie nie ma co swirowac... mowie mi ze mam "plamienia" i mnie brzuj boli a on nic [emoji22][emoji22] ide wziasc kompiel

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Tyllkaaa brązowe to stara krew, pewnie teraz jakieś resztki lecą wraz ze śluzem. żywa krew jest niebezpieczna. Jeśli tego śluzu jest mało to po prostu dużo odpoczywaj i czekaj do wizyty. A jak jest go dużo albo zmieni kolor albo jak boli Cię brzuch to jedź na ip
 
Dzień dobry, dziewczyny strasznie sie boje :( nad ranem był przytulanki z M. i po wszystkim miałam lekko różowawy śluz :( nie powiem zeby sex byl baaardzo delikatny ale tez nie jakiś hardcor .... tak sie boje ze to moze byc poronienie :( :(
Niby czytalam ze sex nie moze nic złego zrobic ale... mam galopujace mysli

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ostatnio rozmawialm o tym z angelika ze poczekamy do wizyty ale wszystko masz mocno ukrwione dlatego pewnie wazne ze nie krwawisz bedzie dobrze :))
 
reklama
Dzień dobry!
Tak jak dziewczyny piszą to może być tylko draśnięcie. Gdyby się nasiliło i zmieniło kolor to zawsze możesz pojechać na IP.

Plamiłam długo w poprzedniej ciąży niezależnie od przytulanek - niski poziom hormonów, ale stach był.

Ja już dzisiaj wróciłam do żywych. Gardło wyleczyłam, jest taki spray Argentin na bazie srebra i można to stosować w ciąży gdyby któraś potrzebowała. Działa cuda. Tylko katar mam jeszcze mega.
Mąż mój kochany wczoraj okna pomył korzystając z pogody, my z młodą w łóżku zabunkrowane byłyśmy, ale w chacie pełen sajgon więc muszę się pozbierać.
Miłej niedzieli!
Ps. To jak to jest z tym macierzyńskim? Na bezrobociu pełna kwota w zależności od poprzednich zarobków? Która się zna?

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Na bezrobociu masz 1000 zl przez 12 miesiecy po urodzeniu dziecka:)
 
Do góry