reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dzięki kochana. Wywala mnie z tego linka do prywatnego wątku. Może to kwestia tego, że piszę z telefonu.

Ps 7 lat temu nie miałam aplikacji na telefon bb:)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Na komputerze jak weszłam w link prywatnego wątku, pisze mi, że nie mam pozwolenia. Tak więc podejrzewam, że osoba, która założyła ten wątek prywatny musiałaby mi wysłać jakiegoś rodzaju zaproszenie do wątku.

No nic w każdym razie jestem tutaj jakby co :)
 
Hallo.... Tyyle lat minelo. A pamietam jak wyczekiwalysmy i przezywalysmy porody kazdej z kolei. A tu juz szkola wita od wrzesnia. Przeraza mnie to jak ten czas leci!
Pozdrawiam!!
 
Tak ten czas leci. Pamiętam jak czekałyśmy na te nasze maluchy a teraz te nasze maluchy idą do szkoły. A niektóre pewnie już w szkołach. Lena idzie od września do szkoły i choć czasem wydaje się duża to nadal moja mała córeczka. Wyrosła tak o:
1495557652-aaaaaa.jpeg


a ja też rosnę i niedługo powrót do pieluch [emoji14] zostało 1.5 msc
1495557685-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Amelka balet.jpg
Pieknie wygladasz :) (jakos trudno mi sie do nowego nicka przyzwyczaic, "Monimoni" wbilo mi sie w pamiec ;) ) .Lenka tez cudna panna :) . Moja Amelka juz od roku w szkole - to zerowka, ale normalnie chodza z tornistrami, ucza sie czytac i pisac, siedza w lawkach .
 

Załączniki

  • Amelka balet.jpg
    Amelka balet.jpg
    113,9 KB · Wyświetleń: 695
Ostatnia edycja:
Zobacz załącznik 807826 Pieknie wygladasz :) (jakos trudno mi sie do nowego nicka przyzwyczaic, "Monimoni" wbilo mi sie w pamiec ;) ) .Lenka tez cudna panna :) . Moja Amelka juz od roku w szkole - to zerowka, ale normalnie chodza z tornistrami, ucza sie czytac i pisac, siedza w lawkach .
No cudna baletnica. <3 No musiałam nick zmienić bo z tamtym kontem coś się wydarzyło już nie pamiętam nawet co ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
monimoni vel morela pięknie wyglądasz i córkę masz piękną :)
A happybeti jaką ma piękną baletnicę ;)

Pozdrawiam Was dziewczyny, mnie też przeraża upływający czas sivle
 
Do góry