reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła podstawowa w Warszawa - co polecacie

Powiem szczerze, że mnie Pro Futuro także bardzo interesuje, dlatego interesują mnie wszelkie informacje na temat tej szkoły. Powiedźcie mi proszę, czy orientujecie się może, jak wygląda tam kwestia nauki języków obcych, bo z tego co wiem, na to szczególnie kładzie się tam nacisk. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi:)
 
reklama
Moje dzieci chodzą do niepublicznej szkoły im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Fundacja Varsovia prowadzi tę szkołę. Ogólnie okej wszystko, dzieci lubią do szkoły chodzic, klasy są tak ok 16 osobowe, dobrze wyposażone, nauczyciele są mili. Ogolnie pozytywnie.
 
Dzieci mojej przyjaciółki chodzą do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Z tego co wiem, moja przyjaciółka i jej dzieci bardzo są zadowoleni z wyboru szkoły.
 
Dzięki za rady. Trochę sie dowiedziałam o tej szkole i faktycznie wygląda naprawdę fajnie. Cora jest w przedszkolu dopiero, ale już myślę o szkole podstawowej i dzięki Wam już wiem. Mój wybór na 99% padnie na Niepubliczna Szkoła Postawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie.
 
Szkol jest bardzo duzo w stolicy, dlatego czasami moze byc trudno sie na jakas zdecydowac. Takze Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma dobre opinie. Mozna tu znalezc dobrych nauczycieli.
 
Zastanawiam sie czy nie wysłac córki do szkoły angielskiej. Czy Wasze dzieci chodza do takich szkół? Jaka macie na ich temat opinię?
 
reklama
Zwykle szkoły publiczne są o wiele bardziej zatłoczone, w szkołach prywatnych nauka jest prowadzona w mniejszych klasach i nauczyciel lepiej moze skupić sie na przekazaniu wiedzy dziecku. Szkoly angielskie to szkoły prywatne, tak wiec jesli Cię stać to pewnie zdecydowałabym się na taka opcje. Wg mnie to są same plusy dla wszystkich dzieci. Moja córka chodzila od wczesnych lat to Thames Biritsh School na Gładkiej w Warszawie. Angielskim operuje perfekcyjnie, chociaz nigdy nie mieszkaliśmy za granicą (ma na co dzień kontakt z dziecmi obcokrajowców, poza tym nauka jest prowadzona w języku angielskim, tak więc opanowała go bardzo dobrze z uwagi na codzienny i stały kontakt). Zajęcia prowadzone są ciekawie, nauka odbywa się na miejscu, córka po szkole nie jest poza tym zawalona dodatkowymi długimi pracami domowymi.
 
Do góry