reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam problem!!

Dziewczyno pomyśl czy naprawdę jesteś tak mało warta, ze on moze cie tak traktować? Z opisów wynika, ze jesteś dla niego nikim. Niekiedy kobiety maja dziwne przekonanie, ze nie ważne jaki, ważne ze mąż. I męczą się, poświęcają niewiadomo po co i dla kogo. Myślisz, ze to dobra droga? Chcesz żeby tak wyglądało twoje zycie? Nie uważasz ze zasługujesz na cos lepszego? Czasami naprawdę samej jest lepiej niż z byle jakim facetem. Nierozumiem po co sie męczysz kiedy on ma wszystko gdzies, nie szanuje cie i najwidoczniej dobrze sie bawi bez ciebie. Wyprowadź sie bez słuchania jego próśb, przekonywania... wyprowadź sie, moze obudzi sie z ręka w nocniku i zawalczy o ciebie, o was. A jeśli nie bedzie chciał walczyć, to już chyba nie trzeba dalej tego roztrząsać.


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
reklama
Szczerze to ciężko mi to uwierzyć że tak można w ogóle funkcjonować... :szok: :o weź tego swojego męża i porozmawiaj z nim. A jak sie nie umie zdobyć na szczerość to chyba nie ma innego rozwiązania niż się rozstać moim zdaniem
 
Dziękuję Wam dziewczyny! [emoji4] otworzyłyście mi oczy na rzeczywistość, w której tkwię, a się nie skończy dopóki ja nie zrobię ostatniego kroku. Jeśli się kogoś mocno kocha, to zrobi się dla tej osoby wszystko. Będzie ciężko, ale dam radę. Nie mogę się teraz rozsypać, bo nie zrobię nic! Dziękuję Wam jeszcze raz! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję Wam dziewczyny! [emoji4] otworzyłyście mi oczy na rzeczywistość, w której tkwię, a się nie skończy dopóki ja nie zrobię ostatniego kroku. Jeśli się kogoś mocno kocha, to zrobi się dla tej osoby wszystko. Będzie ciężko, ale dam radę. Nie mogę się teraz rozsypać, bo nie zrobię nic! Dziękuję Wam jeszcze raz! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Moze i mozna zrobic dla drugiej osoby wszystko z miłości, ale to musi działać w dwie strony.


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
Do góry