reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jakaś mama z Poznania?

reklama
gosiak_ ja jestem, aczkolwiek trochę dalej niż Ty bo w 18 tygodniu :) szukam i szukam w wujku google jakiegoś forum dla ciężarnych z moich okolic i wreszcie coś znalazłam :)
Jestem ze Swarzędza i zastanawiam się nad wyboem szkoły rodzenia może ktoś jest ktoś na forum kto uczestniczył w kursach w szkole rodzenia Gemini lub teraz nowo otwartej Bobasek ? Mam bliżej do tej nowej ale nie znam żadnych opinii i nie wiem gdzie się zapisać :)
 
Witajcie,
Jestem we wczesnej, długo wyczekiwanej ciąży. Prawdopodobnie udało się dzięki doktorowi Marcinowi Korman przy wsparciu pozostałych pracowników kliniki Ivita. Najbliższą wizytę mam 6 lutego i bardzo bym chciała zobaczyć serduszko, albo dwa. Póki co wyniki betyHCG mam w górnych granicach normy (a czasami trochę powyżej) i żadnych krwawień więc żyję nadzieją.
Szukam dobrego lekarza do prowadzenia ciąży. Najlepiej na NFZ i w okolicy Jerzyc lub Smochowic. Mam pakiet medyczny w Enel-Medzie, ale ostatnio jest tam bardzo kiepska jakość. Ostatnio do zespołu lekarzy doszła tam Pani Agnieszka Malec-Marczyńska, która pracuje również w szpitalu Świętej Rodziny. Mile widziane jakiekolwiek opinie. Nie wiem jakie są argumenty za i przeciw odnośnie szpitala w jakim warto urodzić, zastanawiam się nad Polną lub Szpitalem Świętej Rodziny. Mile widziane konstruktywne opinie, z wyjaśnieniem dla osoby początkującej dlaczego warto wybrać dany szpital.
 
reklama
Do góry