reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry ginekolog w Krakowie

Z tego co wiem to kobiety na potwierdzenie ciąży i w tak wczesnej ciązy mają u niego pierwszeństwo. Jak będziesz dzwoniła to powiedz, że wyszedł Ci pozytywny test ciążowy i to będzie Twoja pierwsza wizyta. Nie powinni robić problemów. A jak się nie uda to na pierwszą wizytę udaj się prywatnie, a na następne idź już do Pytla na nfz. :)
 
reklama
Ja polecam lekarzy z poradni przy szpitalu Siemiradzkiego. Całą ciążę chodzę do dr Kowalskiej i bardzo polecam - młoda, dokładna i miła, bardzo delikatna przy badaniu . Przy różnych okazjach miałam styczność z innymi lekarzami tam i też wydawali się ok. Wszystko na NFZ.
 
Chwalę sobie doktora Łabiaka z gabinetu na Podkowińskiego. Na miejscu nie ma pełnego usg co prawda, ale można się na takie pełne umówić u niego na Piłsudskiego w Ultramedica. Dobry, uczciwy kontakt, zawsze mówi jak jest, a nie opowiada bajeczek. Można dopytać, nie zbywa człowieka a miałam sporo doświadczeń z lekarzami, którzy właśnie tak robili.
 
A mam pytanie czy do dr Łubiak można umówić się na NFZ w szpitalu, albo do dr Pytel?
Z tego co widziałam to w spisie lekarzy na NFZ nie ma tam dr Pytel.
 
Obowiązkowo idź do Tomasza Łabiaka. Na razie najlepszy ginekolog w Krakowie, z jakim miałam przyjemność współpracować. Jestem studentką i zależało mi na dobraniu efektywnej antykoncepcji. Co ciekawe lekarz polecił mi wykonanie wszystkich podstawowych badań, przeprowadził wnikliwy wywiad w miłej atmosferze. Zgodziłam się nawet na badania USG dla świętego spokoju :) Mam antykoncepcję taką, że nie tyję, a wcześniej bywało z tym różnie. Bardzo dobrze się czuję i nie mam żadnych kłopotów emocjonalnych (większych niż standardowo) :D Dobry ginekolog, wiele koleżanek moich też do niego chodzi. Pozdrawiam.
 
A ja bardzo sobie chwalę klinikę Femina, świetne miejsce, fachowa pomoc, doskonała opieka, bardzo dobrze się u nich czułam.
 
Ja w Krakowie chodzę na Komorowskiego 12 do Centrum Medycyny Profilaktycznej do Pani Haliny Chmielniak-Huczek. Bardzo dobry lekarz, a przychodnia czyściutka i zadbana więc pełen komfort w tym ciężkim ciążowym okresie.
 
Ja polecam lekarzy z poradni przy szpitalu Siemiradzkiego. Całą ciążę chodzę do dr Kowalskiej i bardzo polecam - młoda, dokładna i miła, bardzo delikatna przy badaniu . Przy różnych okazjach miałam styczność z innymi lekarzami tam i też wydawali się ok. Wszystko na NFZ.

A czy długie są do Pani doktor terminy? Czy przyjmuje prywatnie?

Dziewczyny, a możecie polecić kogoś to specjalizuje się w pomocy zajściu w ciążę po ciąży obumarłej?
 
A sprawdzałaś doktora Jankowskiego? Znajdziesz go w Feminie na Kostrzewskiego. Ja chwalę sobie bardzo. Ciąża była zagrożona więc potrzebowałam dobrej opieki.
 
reklama
Do góry