reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Jutro wieczorem...

eiktrjjge03lkilf.png
Trzymam kciuki:)
 
Tyle naskrobalyscie ze nie sposób każdemu z osobna odpisać :)
Trzymam kciuki za te z Was co mają w najbliższych dniach wizyty :) ja jutro idę po nowy test ciążowy, musze zrobić jeszcze raz dla pewności bo objawów ciążowych brak. MOŻE to dlatego że jeszcze karmie i mam to zapalenie zatok. Może wtedy łatwo je przeoczyc albo jest to zbyt wczesny etap
Nie kazdy ma objawy.. Wiec nie warto sie nakrecac...
 
Elmirka pewnie, że super, o to długo już jesteście na emigracji

Powodzenia na badaniach i wizytach jutro, też muszę się za te badania wziąć

Dobranoc, trzeba jutro wstać do pracy, ciekawe jaka atmosfera jutro będzie, postaram się jak najszybciej iść na L4, bo jakoś tak dziwnie będzie
 
Nevka no właśnie ja też mam jutro badania i aż się boję ile mnie skrobnie po kieszeni [emoji23]
Karolcia ja jak robiłam ostatnio wszystkie badania od grupy krwi morfologia mocz do potas Glukoza tsh hiv i jeszcze inne płaciła ok 250zl.. (nie wymieniam wszystkich podstawowych bo nie pamiętam ) wiec troszkę kosztów jest..
 
Elmirka pewnie, że super, o to długo już jesteście na emigracji

Powodzenia na badaniach i wizytach jutro, też muszę się za te badania wziąć

Dobranoc, trzeba jutro wstać do pracy, ciekawe jaka atmosfera jutro będzie, postaram się jak najszybciej iść na L4, bo jakoś tak dziwnie będzie
W anglii jestem 13 lat moj partner 15. Ponalismy sie tutaj 11 lat temu
 
reklama
Do góry