reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
No ryczec mi się chce ... [emoji26] [emoji26] [emoji26] no akurat dziś musi być w pracy ... cały tydzień ma wolny f*ck
1484686065-aaaaaa.png


Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...


Emsi, wyluzuj naprawdę. Od pozytywnego testu to nawet dziewczyny mówiły, że do 36h zanim jajo puści.
Poza tym racjonalnie podejdź, nawet jak pęknie teraz, a żyje 12h to na porannych bobosexach strzelacie idealnie.
Idź spać lepiej i zbieraj siły na rano [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Test sie nie mylil, Wrozka Krwawka mnie odwiedzila [emoji20] cykl 28 dniowy, znow sie skrocil [emoji20]

3cs [emoji22]
@ 14 luty

@Spark dzieki, ze napisalas o tym dong quai w tabletkach bo okazalo sie, ze w Holandii wlasnie sa tabletki. Juz zamowilam [emoji1377] zakupilam sobie 36 testow owu [emoji1377]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie będzie 1 kreska na 100%.. pryszcze nigdy mnie jeszcze nie okłamały [emoji12] Zawsze wychodzi jeden na czole i 1 na policzku.. i tak samo w tym cyklu [emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moja koleżanka wysyp miała a test wyszedł pozytyw. Potem jej wszystko zniknęło i ma piękną buzię a zawsze miała przed @ katastrofę :)
 
Test sie nie mylil, Wrozka Krwawka mnie odwiedzila [emoji20] cykl 28 dniowy, znow sie skrocil [emoji20]

3cs [emoji22]
@ 14 luty

@Spark dzieki, ze napisalas o tym dong quai w tabletkach bo okazalo sie, ze w Holandii wlasnie sa tabletki. Juz zamowilam [emoji1377] zakupilam sobie 36 testow owu [emoji1377]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi... :(
Ale jestes mocna i jedziesz dalej [emoji123][emoji123]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Test sie nie mylil, Wrozka Krwawka mnie odwiedzila [emoji20] cykl 28 dniowy, znow sie skrocil [emoji20]

3cs [emoji22]
@ 14 luty

@Spark dzieki, ze napisalas o tym dong quai w tabletkach bo okazalo sie, ze w Holandii wlasnie sa tabletki. Juz zamowilam [emoji1377] zakupilam sobie 36 testow owu [emoji1377]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niee eee :frown: tyle poświęceń a tu nic :frown:
 
Dziewczyny nie wiem czy Was to interesuje, ale trudno, podzielę się wiadomościami :p
Byłam dziś na tej rozmowie z kierowniczką personalną. Poszłyśmy we dwie, obie skrzywdzone za L4 ;) kierowniczka bardzo sympatyczna, wysłuchała nas, zapisała wszystko i ma zbadać sprawę. Według niej długa, uzasadniona absencja chorobowa nie powinna wpływać na ocenę roczną !!! Krótkie, częste zwolnienia tak, bo dla niej to jest kombinowanie. Zobaczymy... może coś zdziałamy ;)
Witam nowe dziewczyny i powodzenia :)
 
reklama
Kochana nie załamuj się, bo pęknie wcześniej. a jest szansa że wróci troszkę szybciej?
No właśnie nie....nic niestety się nie da wykombinować....juz czuje jajnik wiec tylko można liczyć na to, że jakoś wytrzyma jakiś czas.
Ale powiem Ci, że to jest naprawdę chichot losu, natury ... nie wiem jak to nazwać. Wiem, że nie ma nawet 50% pewności ale jak się już zrobi wszystko na 100% to jest nadzieja i wiesz, że zrobiłaś wszystko. A w tej sytuacji [emoji17] badania, monitoring i ... akurat brak męża w krytyczny dzień eh

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
 
Do góry