reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

reklama
Little_witch Dziękuję Ci bardzo za informację. Trochę mnie ta kwota przeraża, mąż naciska trochę na inny szpital. ..Ale ja dość ze mam daleko, to jeszcze mąż nie bardzo orientuje się w jeździe po Krakowskich szpitalach:)

A moze sa tu mamusie z terminem na luty? Bądź koniec stycznia :)
 
Airfix, ja mam termin na 12 lutego z dzisiejszego USG. Planuje rodzic na Ujastku. Szukam wlasnie jakiejs polecanej położnej ;)
 
Airfix, ja mam termin na 12 lutego z dzisiejszego USG. Planuje rodzic na Ujastku. Szukam wlasnie jakiejs polecanej położnej ;)
I ja termin na 10 luty:) choć ostatnio się i 16luty pojawił bo dzidzia przystopowala:). Położna chce jechać jutro oplacic-tylko ta cena tego pakietu przeraża :/ A inaczej nie da się. Ja chce Panią Annę Nikiel
 
Ja mam termin na przełom stycznia i lutego. Planuję rodzić w Narutowiczu, ale na Ujastek mam zdecydowanie bliżej, więc traktuję go jako wyjście awaryjne.

Sam poród jakoś przeżyję :) Bardziej interesuje mnie, jak wygląda kwestia opieki nad noworodkiem. Zamierzam być 'trudnym' pacjentem, nie chcę absolutnie żadnych badań i zabiegów bez mojej zgody i obecności, dokarmiania mm itp. ... Orientujecie się, jest w tej kwestii? Czeka mnie ewentualnie ciężka przeprawa z położnymi na noworodkach i neonatologami, czy powinno być OK?
 
LauLau Z pierwszego porodu na Ujastku pamiętam ze dokarmialy dzieci mm, ale też mamy nosiły swoje mleczko odciagniete maluszkom które nie mogły z nimi być w sali. Myślę ze to kwestia rozmowy z położonymi,lekarzami tam.
 
cześć! Podbijam temat prywatnej położnej na Ujastku. Rodzę tam w sierpniu i zastanawiam się nad położną - zaproponowali mi Panią Dorotę Dudziak. Czy któraś z Was z nią rodziła i może coś więcej napisać? Bo trochę to kosztuje i nie chciałabym źle trafić..
 
cześć! Podbijam temat prywatnej położnej na Ujastku. Rodzę tam w sierpniu i zastanawiam się nad położną - zaproponowali mi Panią Dorotę Dudziak. Czy któraś z Was z nią rodziła i może coś więcej napisać? Bo trochę to kosztuje i nie chciałabym źle trafić..
Ja rodziłam z Panią Dorota w lutym... akurat trafiłam jak miała dyżur, opiekę miałam bez dodatkowego płatnego pakietu . Z opieki byłam zadowolona. Pani Dorota po głowie nie poglaszcze i nie będzie się uzalac ;) a w zamian zmotywuje...
 
reklama
bunias ile czeałaś na to żeby Ci wyznaczyli położną w Ujastku ? Ja też rodzę w sierpniu i już 3 tydzień czekam na decyzje czy będzie dla mnie położna czy też nie.
 
Do góry