reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

olej lniany

Drogie Mamy,:-)
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładowanie...</iframe>
 
reklama
I co w takim przypadku,czy stosować olej lniany czy też sobie darować? Jak to jest Waszym zdaniem? Bo po przeczytaniu tych informacji to sama nabieram bardzo wiele wątpliwości.
 
Witaj. Tak ja podaję ten olej mojej córce. Ona ma prawie roczek. Dodaję ten olej do zupki, oczywiście stosuję go na zimno. Mnie osobiście ten olej nie smakuję, ale z racji, że zdrowy to podaję go małej do zupki i kasz z pełnego przemiału (kasza: jaglana, kuskus, jęczmienna, kukurydziana).
 
mojej córci podaję olej lniany, kupuję w kapsułkach z Gala, nie utlenia się tak jak w butelce. Jemy go najchętniej z sałatkami. W takiej postaci smak nie przeszkadza. Ja używam również na kanapkę zamiast masła. Ważne żeby go nie podgrzewać, tylko na zimno.
 
Ja swojej córce też podaję olej lniany. Sama stosuję go jako kosmetyk bo opóźnia starzenie i mniej wypadają po nim włosy. Kupuje tłoczony na zimno, naturalny olej ze sklepu olejarnia-gaja.pl . Ważne jest żeby podawac ten olej wyłącznie na zimno, nie można na nim smażyć
 
reklama
Olej lniany na pewno jest wskazany dla starszych osób, posiada szereg właściwości natomiast co do podawania dzieciom, to też uważam że nie zaszkodzi, pod warunkiem że nie przesadzimy z jego ilością. Ma wpływ na jakość włosów, stają się mocniejsze i lśniące.
 
Do góry