reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Matko wam też się tak chce spać ? To dla mnie nowość w żadnej ciąży nie byłam senna.

Leeleeth co u męża dobrze się czuje ?

CzarnaMadzia juz pi czy przed wizytą ?

Nessi co za radość !!! O matko podwoje gratulacje ! Rozumiem ze juz ci lepiej ;) :D

justys0702 dlaczego musiałaś iść do onkologia kochana ?
Bo mam problem z piersiami. W zeszlej ciazy musialam robic biopsje, bo mialam duzego guzka w piersi na 3cm. Wygladal jak pileczka do golfa. Na szczescie to byl tylko bardzo obfity stan zapalny. Ale mam jeszcze mniejsze guzki w obu piersiach i chcialam je skontrolowac czy nie rosna. Ale jak to lekarz stwierdzil, na tym etapie ciazy nie da sie tego sprawdzic.

f2w3yx8dv4ippex6.png
 
reklama
Pyzunia86 to jest fatalne uczucie jak ja wrócę za tydzień do pracy to ja nie wiem. Mam dość zresztą mojej pracy zawsze powtarzam ze chce pracować ze zwierzętami :S
 
Do góry