reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@NeSSi ahaha ale super ! :p łezki mi poleciały :* jaak Twój M zareagował? :)

@Lanvin w stacjonarnej aptece się cenią... ja teraz nie miałam wyjścia i w aptece kupiłam i zapłaciłam prawie 20zl więcej niż przez internet... :/
 
reklama
Nessi to czeka Cię jazda bez trzymanki hihi ja nie wiem jak ludzie noce przeżywają z dwójką maluszków. Podwójne karmienie usypianie a kiedy samemu spać? A teraz jak mój już popyla sam i jeszcze taki z niego szatan to juz całkiem bym tego nie ogarnęła. Z nim się na spacer wyszykować i ze schodów stargac to ja wysiadam. W sklepie nad nim zapanowac ehh...masakra. Generalnie podziwiam ludzi ze dają rade, to musi wymagac naprawde dobrego zorganizowania. No ale są i plusy jedna ciąża jeden poród. Ostatnio na szczepienia była kobieta z bliźniakami i jeszcze fajnie miała bo chłopiec i dziewczynka. Gratulacje i wytrwałości hehe
 
Cudenko malunie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Ooo ku*wa czy ja tam widze blizniaki?!?!?!

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zastanawiałam się czy tylko ka to widzę ^_^ ale nie chcialam wywoływać wilka z lasu ^_^

Gratuluję [emoji177][emoji177][emoji177]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi czy beta wskazywała wysoko? Były jakieś symptomy ciąży bliźniaczej? Fascynujący temat dla mnie [emoji7]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie robiłam bety w ogóle, a co do symptomów to wielkość brzucha nieadekwatna do ciąży .. (już mam spory brzuszek), bardzo nasilone objawy,mdłości, ogromny apetyt, no wszystko x 2

Pytałyście jak mąż zareagował ...on jeszcze tego nieogrania, nie umie sobie tego wyobrazić :)
Poniżej fasolinek 1 :
WP_20170118_002.jpg

i fasolinek 2:
WP_20170118_003.jpg


ŚLĘ FLUIDKI CIĄŻOWE X 2 !!!!
 

Załączniki

  • WP_20170118_002.jpg
    WP_20170118_002.jpg
    140,4 KB · Wyświetleń: 440
  • WP_20170118_003.jpg
    WP_20170118_003.jpg
    141,1 KB · Wyświetleń: 439
Ja nie robiłam bety w ogóle, a co do symptomów to wielkość brzucha nieadekwatna do ciąży .. (już mam spory brzuszek), bardzo nasilone objawy,mdłości, ogromny apetyt, no wszystko x 2

Pytałyście jak mąż zareagował ...on jeszcze tego nieogrania, nie umie sobie tego wyobrazić :)
Poniżej fasolinek 1 :
Zobacz załącznik 792027
i fasolinek 2:
Zobacz załącznik 792028

ŚLĘ FLUIDKI CIĄŻOWE X 2 !!!!
Dużo siły Ci życzę :):) to milion razy więcej szczęścia :) [emoji177][emoji177][emoji177]

Bliźniaki to mega wyzwanie, ale jak podrosna będą zajmować się sobą i oddadzą wszystko ze zdwojoną siła :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie robiłam bety w ogóle, a co do symptomów to wielkość brzucha nieadekwatna do ciąży .. (już mam spory brzuszek), bardzo nasilone objawy,mdłości, ogromny apetyt, no wszystko x 2

Pytałyście jak mąż zareagował ...on jeszcze tego nieogrania, nie umie sobie tego wyobrazić :)
Poniżej fasolinek 1 :
Zobacz załącznik 792027
i fasolinek 2:
Zobacz załącznik 792028

ŚLĘ FLUIDKI CIĄŻOWE X 2 !!!!
Aleeeeeeeee czaddddd!!!! Super. Ogromne gratulacje :):):):):)

Jupi!!!

Brat męża ma bliźniaki. Byly cudne od narodzin. Grzeczne, aniołki. Tobie też tego życzę ! :);):);)
 
Ja nie robiłam bety w ogóle, a co do symptomów to wielkość brzucha nieadekwatna do ciąży .. (już mam spory brzuszek), bardzo nasilone objawy,mdłości, ogromny apetyt, no wszystko x 2

Pytałyście jak mąż zareagował ...on jeszcze tego nieogrania, nie umie sobie tego wyobrazić :)
Poniżej fasolinek 1 :
Zobacz załącznik 792027
i fasolinek 2:
Zobacz załącznik 792028

ŚLĘ FLUIDKI CIĄŻOWE X 2 !!!!
Kurde... po clo ponoć często zdarzają się ciąże mnogie (lekarz mnie nawet ostrzegał :p tzn. Kazał się zastanowić nad clo :p) i widać faktycznie chyba coś w tym jest :D
 
reklama
Do góry