reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
A ja dalej mam parcie na malucha :C męczy mnie to bo wiem, ze dalibysmy sb rade, ale moj chlopak woli jeszcze poczekać i sie mu nie dziwie, ale ten instynkt jest taki nachalny, ze caly czas siedzi mi to w podswiadomosci.. A jeszcze pelno kolezanek teraz pozachodzilo w ciaze no i ciezko przejsc obok tego tematu bez zainteresowania. ;/
 
Natalak, masz 20lat ?
Ja sama w wieku 21 bardzo chcialam juz miec maluszka, no i spelnilo sie, dopielam swego :) niunia urodzi sie jak bede miec prawie 22lata
Mysle ze to dobry czas :) zawsze chcialam byc mloda mama. Masz 40lat i 18letnie dziecko :) kolejne za 2-3lata i majac 45 lat masz juz odchowane dzieci. A nie jak niektore kobiety "biora" sie za pierwsze dziecko majac 35lat, dla mnie masakra. :) moze poczekaj jeszcze chwilke, poki co porob sobie badania hormonalne i jesli wszystko jest ok to moze namowisz faceta i za jakies pol roku sprobujecie :)
 
Natalak, masz 20lat ?
Ja sama w wieku 21 bardzo chcialam juz miec maluszka, no i spelnilo sie, dopielam swego :) niunia urodzi sie jak bede miec prawie 22lata
Mysle ze to dobry czas :) zawsze chcialam byc mloda mama. Masz 40lat i 18letnie dziecko :) kolejne za 2-3lata i majac 45 lat masz juz odchowane dzieci. A nie jak niektore kobiety "biora" sie za pierwsze dziecko majac 35lat, dla mnie masakra. :) moze poczekaj jeszcze chwilke, poki co porob sobie badania hormonalne i jesli wszystko jest ok to moze namowisz faceta i za jakies pol roku sprobujecie :)
Liczę na to kochana!! ;)
 
Hej dziewczyny :)
Jestem tu nowa. Przedstawie się wiec po krotce- mam za miesiąc 24lata i dwoje dzieci :) Córka Lilianka w listopadzie skończy 5lat a synek Robercik w sierpniu skończy 3latka.
Szukalam takiego miejsca, gdzie mogę się podzielić trochę swoim życiem z dziewczynami w podobnej sytuacji :)
 
Hej dziewczyny :)
Jestem tu nowa. Przedstawie się wiec po krotce- mam za miesiąc 24lata i dwoje dzieci :) Córka Lilianka w listopadzie skończy 5lat a synek Robercik w sierpniu skończy 3latka.
Szukalam takiego miejsca, gdzie mogę się podzielić trochę swoim życiem z dziewczynami w podobnej sytuacji :)
Hej ;) ja mam 20lat i 4 miesięczną córeczkę ;)
 
Myslalam juz ze wątek zamkniety- a tu jednak.!
Mamaa20- to jeszcze malusia :) Jak ma na imię? :)
Ostatnio do mojego D mowilam, ze chciałabym jedno z moich dzieci zmniejszyć żeby znowu było dzidziusiowate
Mamuska2.0- co masz na myśli z ta trema?
 
Hej! Chciałabym do Was dołączyć.
Mam 23 lata i 2 letniego synka a w czerwcu, jeśli wszystko pójdzie dobrze urodzi się córeczka :)
Mam męza i również w czerwcu będziemy świętować naszą 3 rocznice.

Z doświadczenia wiem, że dużo osób myśli że tak młoda mama zaliczyła wpadki:( moje dzieci są planowane- za 4 i 3 razem się udalo.
 
reklama
Hej! Chciałabym do Was dołączyć.
Mam 23 lata i 2 letniego synka a w czerwcu, jeśli wszystko pójdzie dobrze urodzi się córeczka :)
Mam męza i również w czerwcu będziemy świętować naszą 3 rocznice.

Z doświadczenia wiem, że dużo osób myśli że tak młoda mama zaliczyła wpadki:( moje dzieci są planowane- za 4 i 3 razem się udalo.
Witaj :)
Gratulacje i szybkiego porodu.
Ja tam się ludźmi nie przejmuje. Chociaż maja o kim gadac
 
Do góry