reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Grzybice wywołał Luteina, a prolutex dostałam teraz, żeby się wyleczyć. Będę brała jeszcze przez 7 dni (do końca 12 tygodnia) i koniec z progesteronem... przynajmniej na razie.
Jakby coś ktoś gdzieś to mi zostały 2 pełne opakowania po 7 sztuk prolutexu gdyby ktoś potrzebował prosze o cynk ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja sie umowilam na pierwsza wizyte w 12dc moze to za pozno...?
Tak jak dziewczyny 12dc to dobry dzień na podglad [emoji6]

Pixie_Dixie
Nie da się zmniejszyć tak zareagowałam na ten estrofem ja zawsze miałam dobre endo a tak mi dużo uroslo że właściwie powinnam mieć znowu okres. Mojego lekarza nie było ale ten powiedział że w takim przypadku to będzie musiało być na naturalnym i mam znowu przyjść po okresie. Wkurza mnie to bo znowu czas leci a jak mnie z pracy zwolnią to nie będę miała l4 ani macierzyńskiego

Kochana,wien ,ze łatwo sie mówi ale praca sie nie przejmuj, stres naprawdę złe na nas działa, a co do czekania to ja musiałam po punkcji czekać bo miałam hiperke, strasznie sie dłuży ale dałam radę i Ty tez dasz

Jednak racja, jutro ma przyjść @ i nic nie widać i nie słychać nie będzie w terminie :-/ więc dopiero będę dzwonić q 2 dzień cyklu jak będę już pewna do kliniki i zapiszę się na usg mam nadzieję, że będą miejsca

Musiałaś nagadać na rejestracji,ze musisz w tym dniu i koniec,ale zawsze maja miejsca,wiec sie nie przejmuj [emoji6]

Wiem co to za bol bo przyjmowalam te zastrzyki od crio do konca 11 tyg + zel i za taki zestaw placilam bez groszy 500 zl i to na tydzien wystarczalo

Wyobraz sobie ze ja musialam brac proluyex 2 na dzien przez 14 tygodni...wyobraz sobie ile to kasy...

O matko dziewczyny , nie miałam pojęcia,ze to jeszcze tyle moze kosztować [emoji15]



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
Tak jak dziewczyny 12dc to dobry dzień na podglad [emoji6]



Kochana,wien ,ze łatwo sie mówi ale praca sie nie przejmuj, stres naprawdę złe na nas działa, a co do czekania to ja musiałam po punkcji czekać bo miałam hiperke, strasznie sie dłuży ale dałam radę i Ty tez dasz



Musiałaś nagadać na rejestracji,ze musisz w tym dniu i koniec,ale zawsze maja miejsca,wiec sie nie przejmuj [emoji6]





O matko dziewczyny , nie miałam pojęcia,ze to jeszcze tyle moze kosztować [emoji15]



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
Na miesiac po transfetze moj progesteron kosztowal prawie 2 tys zl...duzo kasy ale niczego nie zaluje...
 
nie:) do crio...czekalam jeden cykl po nieudanym swierzaku...kazali przyjsc w 13dc ale zapisalam sie 12dc...lekow zadnych nie kazali brac podchodze na cyklu naturalnym...
Aniu ,
pierwsza kontrole na naturalnym robi sie wlasnie pomiedzy 10-13 dc.wiec wszystko ok.Zapytaj doka o estradiol i progesteron nie zaszkodza na pewno:):):)
 
reklama
Dziewczyny ale Wy mega dawki progesteronu przyjmowałyście! Ja brałam tylko 3xdziennie Lutinus. W czasie brania nie robiłam badania jego poziomu. Wydaje mi się, że ostatnie badanie miałam przed transferem. Rozumiem, że takie dawki przyjmowałyście od samej punkcji?
 
Do góry