reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mi w szpitalu kazali podawac wit k +d mam to q ksiazeczce wpisane. Przyszla polozna i powiedziala ze samą wit d. Na wizycie u pediatry lekarka kazala podawac wit k + d a kiedy przejde na mm wtedy samą d. To ja juz nic nie wiem... :(

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Hihi jeśli w szpitalu maleństwo dostaje 1mg witaminy to już więcej się nie podaje, sprawdź w książeczce i wszystko będzie jasne :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem wściekła! Pojechałam na zakupy żeby młodemu ciuszki kupić i wróciłam z pustymi rękami. W sklepie nie było absolutnie nic co by mi wpadło w oko :( w dodatku Alan jak tata nie lubi zakupów i biegałam po sklepach jak oparzona żeby tylko zdążyć wszystko przeglądnąć póki mały nie płakał.a tak się cieszyłam na te wyjście :(

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia basia, dajesz sab simplex tak jak w ulotce? 15 kropelek do kazdego posilku czy mniej? Bo to 15 to wydaje mi sie bardzo duzo.
Przeliczajac dawke symetykonu w sab i bobotec forte to wychodzi ze w sab simplex jest 2,5 razy wiecej symetykonu. A na bobotecu jest ze nie przekraczac okreslonej dawki, wiec jak daje sab simplex to przekraczam ta dawke 2,5 razy.



Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Kasia basia, dajesz sab simplex tak jak w ulotce? 15 kropelek do kazdego posilku czy mniej? Bo to 15 to wydaje mi sie bardzo duzo.
Przeliczajac dawke symetykonu w sab i bobotec forte to wychodzi ze w sab simplex jest 2,5 razy wiecej symetykonu. A na bobotecu jest ze nie przekraczac okreslonej dawki, wiec jak daje sab simplex to przekraczam ta dawke 2,5 razy.



Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Dajè 15 kropelek do każdego karmienia.
Czytałaś to?
Link do: Tatowym Okiem: sab simplex kontra Espumisan, Bobotic, Infacol, Gastrosil, Lefax - obalam mity

Bardzo fajne porównanie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moze depresji nie mam siedzac w domku jednak lubie byc w ruchu cos robic nie tylko caly czas dom , Ja jeszxe prscuje ,statam Sue do 34 tyg;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem na L4 od punkcji. Mam stresującą, odpowiedzialną pracę, zdecydowaliśmy, że tak będzie lepiej. Teraz nawet nie mam się z kim spotkać, bo wszyscy chorzy. Zakupów nie lubię. Pewnie dlatego czas mi się dłuży. Dziś byliśmy w kinie w ramach rozrywki, ale dla mojego syna chyba było za głośno, bo mnie zbombardował piąstkami :)

Przy wyborze wózka kierowaliśmy się głównie względami praktycznymi. Kupiliśmy mutsy ivo.

Katharina, poniżej wklejam zdjęcie odnośnie spania dziecka. Początkowo nie chciałam kołderki, teraz jestem zdecydowana, że Mały nie będzie spał w rożku - wyłącznie pod kocykiem lub kołderką. Moja bratanica ma 3 miesiące i tak śpi od urodzenia. Ani razu nie naciągnęła na siebie kołderki. Ale ile ludzi, tyle opinii. Sama musisz zdecydować :)
 

Załączniki

  • IMG_20170118_225730.JPG
    IMG_20170118_225730.JPG
    240,6 KB · Wyświetleń: 68
Kochane ja w szpitalu, więc nie pociągnę dalej kalendarza. Niestety nikt się nie zgłosił, więc jeśli jakoś sama z siebie któraś z Was nie przejmie, to szkoda :(
==============

Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!

MAMUSIE DAWAJCIE ZNAĆ KOGO DOPISAĆ ;) niech nam rośnie szczęśliwa lista
Witamy nowe mamusie i czekamy na kolejne :)

Fiołek81 witamy na świecie :)
Mavi wciąż trzymamy kciuki!!!

Agatek28 ma na sprzedaż ciuszki w rozmiarze 50 :)
Zestaw zawiera:
kombinezon (smyk) - szary, cieplutki, puchaty, milusi w dotyku, body na krótki rękaw (f&f) 6 szt., body na długi rękaw (smyk) 5 szt., czapeczki (h&m) 2 szt., body kopertowe na długi rękaw (h&m) 4 szt., półśpiochy (tzw spodenki - h&m) 3 szt., pajace długi rękaw (f&f) 5 szt.

STYCZEŃ

17: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
19: natula - wizyta u diabetologa
29: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

LUTY

01: katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01: Kajka*89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06: ema51 - usg
17: Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

MARZEC

02: cytrynkaxxxx84 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

15.02.2017 - Flandi: Lena & Leon
22.02.2017 - Mavi: Zoja
23.02.2017 - Kajka*89: Wojtuś
21.03.2017 - ma_rta: dziewczynka
26.03.2017 - nieagatka: Liliana

28.03.2017 - natula: Natalia
05.04.2017 - husann: Jakub
06.04.2016 - rybka14: Wojtuś & Piotruś cc

14.04.2017 - Peugeotka36: dziewczynka
18.04.2017 - Atena33: chłopiec
21.04.2017 - Lile: Łucja & Łukasz
14.05.2017 - Katharina203: Maja
15.05.2017 - Butterfly1331: Staś

22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
19.06.2017 - ema51 ?
17.07.2017 - Rustynka: ?
 
reklama
Do góry